Anthony Henry (zapanik)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Henry (zapanik), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Henry (zapanik), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Henry (zapanik), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Henry (zapanik), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Henry (zapanik), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Henry (zapanik). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Henryka
Urodzi si ( 1984-12-29 )29 grudnia 1984
Augusta, Georgia , US
Rezydencja Augusta, Gruzja, Stany Zjednoczone
Profesjonalna kariera zapanicza
Imi (imiona) piercionka Anthony Henry
Asher Hale
Wysoko rozliczeniowa 5 stóp 10 cali (1,78 m)
Rozliczona waga 180 funtów (82 kg)
Rozliczanie od Augusta, Gruzja
Wyszkolony przez Sal Rinauro
Todd Sexton
Debiut 2002

Anthony Henry jest amerykaskim zawodowym wrestlerem .

Jest znany ze swojej pracy w niezalenych promocjach, w tym Evolve , World Wrestling Network (WWN), Full Impact Pro (FIP), Premiere Wrestling Xperience (PWX), terytoriach NWA i promocjach Atlanta Wrestling Entertainment (AWE), gdzie jest trzy- krotny mistrz NWA/APW (Alternative Pro Wrestling) North Georgia, jednokrotny mistrz Evolve Tag Team , jednokrotny mistrz FIP World Heavyweight i jednokrotny mistrz PWX Heavyweight. Pracowa równie dla WWE pod pseudonimem Asher Hale .

Profesjonalna kariera zapanicza

Premiera Wrestling Xperience (2012-2018)

Henry zadebiutowa 5 maja 2012 na PWX Queen City Chaos Premiere Wrestling Xperience , przegrywajc pojedynek z Drew Myersem . Wróci dwa lata póniej, 15 lutego 2014 r. na Rise Of A Champion IX, gdzie bra udzia w meczu Three-Way No. 1 Contendership o PWX Innovative Television Championship, ale przegra z Lance Lude. 15 marca na Enemy Territory: Dawn Of A New Day, Henry poczy siy z Billym Brashem, aby rzuci wyzwanie panujcej druynie mistrzów Los Ben Dejos o PWX Tag Team Championship, ale nie udao mu si zdoby tytuów. Nie otrzyma adnych dalszych moliwoci zdobycia tytuu w PWX w latach 2014 i 2015. 18 czerwca na Xpect Everything, Henry bra udzia w meczu Four-Way Elimination wygranym przez Johna Skylera z Henrym, Coreyem Hollisem i panujcym mistrzem Sami Callihanem o mistrz wagi cikiej PWX. Podczas dwudniowej imprezy, która odbya si po raz pierwszy 19 listopada, Henry wzi udzia w Turnieju 2016 X 16. Pokona Martina Stone'a , Trevora Lee , Zacka Sabre Jr. i Ethana Case'a, aby zosta zwycizc Turnieju 2016 X 16. Podczas swojego powrotu w nastpnym roku 19 lutego 2017, Henry walczy w Rise Of A Champion XII, pokonujc panujcego mistrza Jake'a Manninga, aby zosta nowym mistrzem PWX Heavyweight , co oznacza jego pierwsze panowanie w tytule. Z powodzeniem utrzyma tytu przez cay czas, gdy pozosta w PWX, walczc w swoim ostatnim meczu roku 21 padziernika na PWX Unsanctioned, pokonujc swojego pretendenta, Freda Yehi . W nastpnym roku, 25 marca 2018 roku podczas Rise Of A Champion XIII, Henry bra udzia w meczu Three-Way, podczas którego przegra pas wagi cikiej z JD Drake'em i Ethanem Case'em . 22 lipca Henry utworzy zespó z JD Drake i wzi udzia w turnieju 2018 Crockett Cup Tag Team organizowanym przez PWX, który nastpnie wygra.

Atlanta Wrestling Entertainment (2016-2018)

Henry zadebiutowa 7 sierpnia 2016 na gali AWE The Summer Of George, pokonujc Jimmy'ego Rave'a . W nastpnym roku, 30 lipca 2017 r. podczas finau trzeciego sezonu , Henry i JD Drake ponownie spotkali si, zmieniajc nazw swojego zespou na The WorkHorsemen. Rywalowali w Tag Team Title Four-Way matchu o AWE Tag Team Championship przeciwko Evan Gelistico i Gary Jay) pokonujc The Gym Nasty Boyz: (Timmy Lou Retton & White Mike) oraz Kerry Awful i Nick Iggy. W nastpnym roku, 8 czerwca 2018 r. na Red Wedding, The WorkHorsemen pokonali panujcych mistrzów Gelistico i Jaya, zdobywajc po raz pierwszy AWE Tag Team Championship. Ich ostatni mecz AWE odby si 29 lipca na HomeGrown '18 skutecznie bronic tytuów GWC Tag Team w tag matchu przeciwko Awful i Iggy.

Ewoluowa (2016-2020)

Po podpisaniu kontraktu z World Wrestling Network, Henry zadebiutowa 15 padziernika 2016 roku na Evolve 70 , gdzie przegra z Darbym Allinem . 28 lipca 2017 na Evolve 88 , Henry i Drake pokonali zespó Catch Point ( Chris Dickinson i Jaka ), zdobywajc po raz pierwszy tytu Evolve Tag Team Championship . Dwa miesice póniej, 22 wrzenia na Evolve 92 , Henry i Drake stracili tytuy Tag Teamów na rzecz ACH i Ethana Page'a . Trzy miesice póniej, 9 grudnia na Evolve 96 , Henry i Drake zmierzyli si z druyn Catch Point ( Jaka i Tracy Williams ) o tytu Evolve Tag Team Championship, ale nie udao im si zdoby tytuów. Nastpnej nocy na Evolve 97 Henry i Drake zakoczyli rok pokonujc KTB i Shane'a Mercer

Nastpna okazja do zdobycia tytuu Tag Team przez Henry'ego i Drake'a odbya si 5 kwietnia 2018 roku na Evolve 102 , gdzie rywalizowali w Four-Way Tag Team Scramble match. 20 maja na Evolve 105 , Henry & Drake powrócili do swojej nazwy zespou The WorkHorsemen, rzucajc wyzwanie panujcej druynie Evolve Tag Team Champions Catch Point , ale nie udao im si zdoby tytuów. 28 padziernika na Evolve 114 , Henry wzi udzia w Six-Way Ladder Match o WWN Championship , gdzie wygra jego tag team partner JD Drake. 9 listopada na Evolve 115 , The WorkHorsemen mieli rzadk okazj zmierzenia si z talentami WWE, walczc z gocinnym tag teamem z WWE NXT i aktualnymi mistrzami The Street Profits ( Angelo Dawkins i Montez Ford ) o Evolve Tag Team Championship , ale nie udao si zdoby tytuów Tag Teamowych. Henry zakoczy rok na Evolve 118 , przegrywajc pojedynek singlowy z gocinnym wrestlerem WWE NXT Kassiusem Ohno .

Wracajc 18 stycznia 2019 r. na Evolve 119 , Henry pokona Curta Stalliona .

Peny wpyw Pro (2017-2021)

Henry po raz pierwszy pojawi si 8 stycznia 2017 r. na FIP Everything Burns 2017 w meczu o nagrod kontraktow, któr ostatecznie wygra Teddy Stigma. Swój debiut zakoczy 17 czerwca na FIP In Full Force 2017, pokonujc Maxwella Jacoba Friedmana . Wracajc 25 maja 2018 r. na FIP Ascension 2018 , Henry rzuci wyzwanie panujcemu mistrzowi Austinowi Theory o FIP World Heavyweight Championship, ale nie udao mu si zdoby tytuu. Cztery miesice póniej, 30 wrzenia na FIP Accelerate 2018 , Henry pokona Theory w rewanu o tytu, aby po raz pierwszy wygra FIP World Heavyweight Championship. Z powodzeniem obroni tytu 30 listopada na FIP Full Force 2018 , pokonujc AR Foxa . 21 lutego 2020 r. Henry przegra FIP World Heavyweight Championship na rzecz Jona Davisa na Everything Burns 2020 .

WWE (2021)

19 stycznia 2021 ogoszono, e podpisa kontrakt z WWE i bdzie zgasza si do WWE Performance Center . W dniu 4 maja epizod NXT, Henry zadebiutowa telewizyjnego pod now nazw piercienia z Asher Hale , w wysiku traci do Cameron Grimes . Hale równie zadebiutowa na 205 Live 14 maja, pokonujc Ariya Daivari . W nastpnym tygodniu przegra z Ari Sterlingiem. Tydzie póniej zdenerwowa weterana Tony'ego Nese'a , zmuszajc go do wystukania. 6 sierpnia Hale zosta zwolniony z kontraktu z WWE.

All Elite Wrestling (2021)

Podczas 11 wrzenia nagranie AEW Dark , Henry zadebiutowa w All Elite Wrestling , pokonujc Eddiego Kingstona w przegranej walce.

Mistrzostwa i osignicia

 • Alternatywne Zapasy
  • APW North Georgia Championship (3 razy)
  • APW Tag Team Championship (1 raz) z Brandonem Parkerem
 • Atlanta Wrestling Rozrywka
  • AWE Tag Team Championship (1 raz, obecnie) z JD Drake
  • GWC Tag Team Championship (1 raz) z JD Drake
 • Ewoluowa
 • Peny wpyw Pro
 • Niezalene zapasy
  • Freelance Wrestling Tag Team Championship (1 raz) z JD Drake
 • Narodowy Sojusz Wrestlingowy
  • Mistrzostwa Stanów Poudniowych NWA
  • Mistrzostwa NWA Poudniowych Stanów (2 razy)
  • NWA Anarchy Tag Team Championship (1 raz) z Dustinem Knightem
  • NWA Anarchy Young Lions Championship (5 razy)
  • NWA North Georgia Championship (2 razy)
 • Pro Wrestling Ilustrowany
  • Miejsce 153 wród 500 najlepszych zapaników singli w rankingu PWI 500 w 2019 roku
 • Premiera Wrestling Xperience
  • PWX World Heavyweight Championship (1 raz)
  • Zwycizca Turnieju 2016 X 16
  • Zwycizca turnieju Crockett Cup Tag Team 2018 z JD Drake
 • Sojusz Xtreme Wrestling
  • Mistrzostwa XWA wagi cikiej (2 razy)
  • XWA Tag Team Championship (1 raz) z JD Drake

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Izabela Frankowski

Artykuł o Anthony Henry (zapanik) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Roman Stefański

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Henry (zapanik).

Dariusz Kacprzak

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Henry (zapanik)