Anthony HindsWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Hinds, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Hinds, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Hinds, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Hinds, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Hinds, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Hinds. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Frank Hinds
Urodzi si ( 1922-09-19 )19 wrzenia 1922
Zmar 30 wrzenia 2013 (2013-09-30)(w wieku 91 lat)
Anglia
Zawód Scenarzysta, producent filmowy
Rodzice) William Hinds

Anthony Frank Hinds (19 wrzenia 1922 30 wrzenia 2013), znany równie jako Tony Hinds i John Elder , by angielskim scenarzyst i producentem.

Wczesne ycie

Syn zaoyciela Hammer Film Productions , Williama Hindsa , Anthony Hinds urodzi si w Uxbridge , Middlesex i ksztaci si w St Paul's School . Na krótko doczy do firmy ojca przed odbyciem suby wojennej jako pilot w RAF podczas II wojny wiatowej .

Kariera zawodowa

W 1946 Hinds powróci do Hammer i pocztkowo wyprodukowa wiele skromnych thrillerów. Jednym z nich bya The Dark Road (1947), jeden z szybkich numerów , w którym znajdowa si sklep jubilerski o nazwie Hinds, nawizujcy do oryginalnego biznesu jego ojca. Ten biznes zosta podzielony w latach dwudziestych midzy Williama i jego brata Franka Hindsa. Czci Franka jest teraz narodowa sie biuterii F. Hinds .

W lecie 1953 Hinds zosta ujarzmiony przez BBC s Quatermass Experiment , szeciobiegow cz science fiction thriller napisany przez Nigela Kneale . Hinds by pod takim wraeniem tego, co zobaczy, e zasugerowa Hammerowi wykupienie praw do duego ekranu. Podeszli do BBC i zdobyli prawa. Po zoeniu wniosku o nowy certyfikat X do brytyjskiej Rady Cenzorów Filmowych , The Quatermass Xperiment (1955) odniós sukces kasowy i by pierwszym z trzech filmów kinowych Quatermass opartych na serialach telewizyjnych.

Hinds wpad na pomys, aby wynaj wiejskie domy i krci filmy w pokojach i na terenach tych lokalizacji, co pozwolio zaoszczdzi na kosztach wyposaenia penego studia. Firma przeja Down Place, przemianowujc je na Bray Studios i miaa tam swoj siedzib do 1966 roku. Pod pseudonimem John Elder by podnym scenarzyst i od poowy lat 60. koncentrowa si na tej dziaalnoci, chocia wyprodukowa serial telewizyjny Podró do nieznanego dla LWT (1968-69) i Zaginiony kontynent (1968).

Scenariusz horroru Nieugaszone pragnienie Drakuli , który napisa w latach 70. dla Hammera, nigdy nie zosta nakrcony. W padzierniku 2015 roku zosta zaprezentowany jako czytanie sceniczne na ywo na Mayhem Film Festival w Broadway Cinema w Nottingham , z udziaem aktora i historyka filmu Jonathana Rigby'ego w roli narratora. W padzierniku 2017 roku na antenie BBC Radio 4 wyemitowano studyjn produkcj scenariusza z narracj Michaela Sheena .

Wybrana filmografia

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

John Kurowski

Informacje o zmiennej Anthony Hinds są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Marcel Jasiński

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Hinds, jest to bardzo dobra opcja.

Aleksandra Skrzypczak

W tym poście o Anthony Hinds dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.