Anthony Holland (aktor)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Holland (aktor), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Holland (aktor), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Holland (aktor), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Holland (aktor), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Holland (aktor), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Holland (aktor). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Holland
Urodzi si ( 03.03.1928 )3 marca 1928
Zmar 9 lipca 1988 (1988-07-09)(w wieku 60 lat)
Przyczyn mierci Samobójstwo
lata aktywnoci 1964-1988

Anthony Holland (03 marca 1928 9 lipca 1988) by amerykaskim aktorem, najbardziej znanym ze swoich wystpów komicznych w teatrze, filmie i telewizji.

Holland ukoczy Uniwersytet w Chicago i studiowa aktorstwo u Lee Strasberga w latach szedziesitych. By jednym z pierwotnych czonków improwizowanej grupy komediowej The Second City .

W 1987 roku wystpi w adaptacji kilku opowiada Franza Kafki , Artysty godu w reyserii Marthy Clarke , za któr otrzyma pochwa krytyka teatralnego The New York Times , Franka Richa .

Jego wystpy filmowe obejmoway 1979 Bob Fosse filmowy All That Jazz , oryginalny 1970 wersja Neil Simon -penned The Out-of-Nowi miastowi , Sidney Lumet 's Bye Bye Braverman , Alan J. Pakula ' s Klute i Pawa Mazursky S 1982 film Burza . Wystpi take w serialach telewizyjnych, w tym w Combat! , Columbo , The Mary Tyler Moore Show , M * A * S * H , Hill Street Blues oraz Cagney i Lacey . W 1973 zagra u boku Bernadette Peters i Carla Ballantine'a w specjalnej komedii muzycznej ABC Break Up .

Holland zmar przez samobójstwo w 1988 roku. By chory na HIV/AIDS .

Filmografia czciowa

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Patrycja Augustyniak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Zenon Bednarczyk

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Artur Karczewski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.