Anthony J. BattagliaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony J. Battaglia, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony J. Battaglia, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony J. Battaglia, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony J. Battaglia, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony J. Battaglia, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony J. Battaglia. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony J. Battaglia
Anthony J. Battaglia.jpg
Starszy sdzia z Sdu Okrgowego Stanów Zjednoczonych dla Poudniowego Dystryktu Kalifornii
Przejcie urzdu
31 marca 2021 r.
Sdzia Sdu Okrgowego Stanów Zjednoczonych dla Poudniowego Okrgu Kalifornii
W biurze
9 marca 2011 31 marca 2021
Mianowany przez Barack Obama
Poprzedzony M. James Lorenz
zastpiony przez pusty
Magistrate Judge of the United States District Court for the Southern District of California
W biurze
19932011
Dane osobowe
Urodzi si ( 10.04.1949 )10 kwietnia 1949
San Diego , Kalifornia , USA
Edukacja Alliant International University ( BA )
California Western School of Law ( JD )

Anthony Joseph Battaglia (urodzony 10 kwietnia 1949) jest starszy Stany Zjednoczone Okrg sdzia z Sdu Okrgowego Stanów Zjednoczonych dla Poudniowego Dystryktu Kalifornii i byy Stany Zjednoczone Sdziego sdzia tego samego sdu.

Wczesne ycie i edukacja

Battaglia urodzi si w 1949 roku w San Diego w Kalifornii . Ukoczy Midzynarodowy Uniwersytet Stanów Zjednoczonych w 1971 z tytuem Bachelor of Arts . Battaglia nastpnie zdoby Juris Doctor z Kalifornii Zachodniej School of Law w 1974 roku.

Federalna suba sdowa

Suba sdziego pokoju w Stanach Zjednoczonych

W 1993 roku zosta wybrany do Battaglia suy jako United States Sdziego Sdziego do Sdu Okrgowego Stanów Zjednoczonych dla Poudniowego Dystryktu Kalifornii .

Obsuga sdu rejonowego

20 maja 2010 r. prezydent Barack Obama nominowa Battagli na sdziego sdu okrgowego w poudniowym dystrykcie Kalifornii. na miejsce zwolnione przez sdziego Jamesa Lorenza . Zosta nominowany na pocztku 112. Zjazdu. 4 lutego 2011 r. Battaglia zostaa po raz drugi jednogonie zatwierdzona przez Senack Komisj Sdownictwa. 7 marca 2011 r. Senat potwierdzi jego nominacj 89 gosami przeciw do 0 przeciw. Prowizj otrzyma 9 marca 2011 r. Status seniora obj 31 marca 2021 r.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Maciej Sroka

Ten wpis na Anthony J. Battaglia pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Lucyna Majchrzak

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony J. Battaglia i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Julia Pietrzyk

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony J. Battaglia, daje dużo pewności.