Anthony Jackson (aktor)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Jackson (aktor), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Jackson (aktor), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Jackson (aktor), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Jackson (aktor), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Jackson (aktor), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Jackson (aktor). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Jackson
Urodzi si
Anthony Thomas Jackson

( 18.02.1944 )18 lutego 1944 r
Birmingham , Anglia
Zmar 26 listopada 2006 (2006-11-26)(w wieku 62)
Londyn, Anglia

Anthony Thomas Jackson (18 lutego 1944 - 26 listopada 2006) by aktorem angielskim. Pojawi si jako zaoyciel tytuowej agencji wynajmu duchów w serialu komediowym dla dzieci BBC Rentaghost oraz jako ssiad Sida Abbotta, Trevor, w sitcomie Bless This House

Jackson rozpocz karier w Birmingham Repertory. Studiowa w Rose Bruford College, aw 1965 doczy do Radio Drama Company , zdobywajc stypendium Carltona Hobbsa . Póniej gra w Mermaid Theatre i Nottingham Playhouse .

Role

Jackson gra rol opowie narratora dorczyciela (nieuwzgldnione w oryginalnej historii) w 1968 roku BBC Radio dramatyzacj JRR Tolkiena s Hobbita .

Jackson zapewni take du liczb gosów w animowanym serialu dla dzieci Ivor the Engine, a nastpnie wystpi w wielu dugoletnich brytyjskich serialach telewizyjnych. Pojawi si take w sitcomach Bless This House , All Our Saturdays , Mind Your Language , Citizen Smith , Dynasty , The Detectives , Lovejoy , Softly, Softly , Barlow at Large i Only Fools and Horses . W ostatnich latach pojawi si w The Bill , Casualty , Footballers' Wives , Walker Texas Ranger i Doctors .

Gos lektora

Jackson nagra take podkady gosowe do animacji, w tym do serialu The Dreamstone , Budgie the Little Helicopter , Shakespeare: The Animated Tales , Watership Down , The World of Peter Rabbit and Friends , Franny's Feet and Testament: The Bible in Animation oraz filmu A Monkey's Tale .

Nagra take gosy w programach aktorskich i filmach, w tym The Storyteller , Labyrinth i ADAM

Znalaz nisz w The Godot Company i sta si jednym z jej gównych czonków.

mier

Jackson zmar w Londynie 26 listopada 2006 roku, bdc chorym podczas prób do Czekajc na Godota, podczas gdy zespó koncertowa w Irlandii.

Role filmowe i telewizyjne

Rok Tytu Rola Uwagi
1970 Mikko, mikko Corry
1971-1976 Pobogosaw ten dom Trevor Lewis
1972 Kochaj swojego bliniego Malcolm (odcinek Konferencja TUC)
1973 Wszystkie nasze soboty Frank Bosomworth
1975 Ivor silnika Dai Station, Evans the Song, Mr Dinwiddy i inni Gos
1976 Wypoyczalnia Fred Mumford
1977 Jeste mody tylko dwa razy Benny
1978 Uwaaj na swój jzyk pan Jarvis
1980 Obywatel Smith Woski kelner
1981 Dynastia Barman
1982 Tylko gupcy i konie hiszpaski oficer policji
1986 Lovejoy Brian mechanik samochodowy
1986 Labirynt Czterej Stranicy / Goblin Gos
1986 Wielkanocy Sprzedawca dywanów
1989 Opowie mapy Dodatkowe gosy (wersja angielska, gos)
1990 Kamie snów Nug, panie Blossom Gos
1994 May helikopter Budgie Ken, Don Gos
1994 Opowie o Piglingu Bland Policjant Gos
1996 Detektywi Pierwsza mied
1997 Utworzy kopi zapasow Talbot
2001 Statek wodny w dó Keeharr, Cowslip, Dodatkowe gosy (tylko seria 3)

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Alan Rutkowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Dominik Kot

Świetny post o Anthony Jackson (aktor).

Igor Lis

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.