Anthony JenningsWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Jennings, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Jennings, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Jennings, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Jennings, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Jennings, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Jennings. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Jennings
Pozycja: rozgrywajcy
Informacje osobiste
Urodzony: ( 31.10.1994 )31 padziernika 1994
Marietta, Georgia
Wysoko: 6 ft2 w (1,88 m)
Waga: 231 funtów (105 kg)
informacje Kariera
Liceum: Marietta (GA)
Szkoa Wysza: Louisiana-Lafayette
Undrafted: 2017

Anthony Jennings (urodzony 31 padziernika 1994) jest futbol amerykaski rozgrywajcy . Gra futbolowe dla LSU Tigers od 2013 do 2015 roku, a Cajuns Louisiana Ragin' w 2016 roku.

Wczesne lata

Jennings udzia Marietta High School w Marietta w stanie Georgia . Podczas gdy w Marietta High School gra dla ich pikarskiego zespou. By wg Rivals.com jako rekruta czterogwiazdkowego i szósty najlepszy rozgrywajcy podwójnego zagroenia w swojej klasie. Jennings popeni gra futbolowe na Louisiana State University w czerwcu 2012 roku.

College kariera

Jako prawdziwy student pierwszego roku w 2013, Jennings by backup rozgrywajcy si Zach Mettenberger . Po Mettenberger zerwa ACL , Jennings rozpocza 2014 Outback Bowl przeciwko Iowa . Ogólnie, wystpi w dziewiciu meczach, przechodzc do 181 jardów, jedno przyziemienia i jeden przechwytywania . Jennings wszed Sophomore sezonu w 2014 roku jako LSU zaczyna rozgrywajcy. W 2015 roku Jennings straci poczwszy rozgrywajcy zadanie do Brandon Harris . W dniu 10 marca 2016 roku, LSU poinformowa, e zamierza Jennings na przeniesienie do innej szkoy. W chwili ogoszenia, e zostao zaplanowane na studia z LSU w lecie 2016 roku jako transfer absolwenta, byby uprawniony do natychmiastowego gra w swojej nowej szkole. Postanowi w lipcu 2016 roku, e pójdzie on do gry dla Louisiana i byoby bardzo sprzyjaa wygra zadanie pocztkowe.

Spór

Nieporozumienie spowodowane Anthony Jennings i koledzy z LSU by bezprawnie aresztowany w czerwcu 2015. Wszystkie zarzuty przeciwko Anthony Jennings i druyny zostay póniej spady. Przed aresztowaniem Anthony Jennings miaa adnych innych aresztowa. Jennings rozpocza 12 LSU na 13 gier, rzucanie do 1,611 jardów i 11 przyoe.

Dwa dni przed aresztowaniem, Jennings zgaszane policji kampusu e komputer laptop, konsola do gier PlayStation 4 i trzy pary butów zostay zaczerpnite z jego mieszkania. Jennings i koledzy chcieli tylko spokojnie odzyska przedmioty, które naleay do Jennings i zostay podjte bez jego zgody.

Referencje

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

David Sobczak

Informacje o zmiennej Anthony Jennings są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Diana Sowa

W tym poście o Anthony Jennings dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Ernest Urbaniak

Świetny post o Anthony Jennings.

Rahul Dobrowolski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Jennings i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.