Anthony Johnson (aktor)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Johnson (aktor), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Johnson (aktor), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Johnson (aktor), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Johnson (aktor), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Johnson (aktor), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Johnson (aktor). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Johnson
Urodzi si ( 01.02.1966 )1 lutego 1966
Compton, Kalifornia , USA
Zmar 6 wrzenia 2021 (2021-09-06)(w wieku 55)
Los Angeles , Kalifornia, USA
redni Stand-up, film, telewizja
lata aktywnoci 19822019
Gatunki Komedia , komedia obserwacyjna , satyra , komedia improwizacyjna , niebieska komedia
Wspómaonek Lexis Jones Mason
Dzieci 3

Anthony Johnson (1 lutego 1966 6 wrzenia 2021), czasem przypisywany jako AJ Johnson , by amerykaskim aktorem i komikiem . Najbardziej znany by z roli Ezala w komediowym filmie Pitek z 1995 roku .

Kariera zawodowa

Urodzony w Compton w Kalifornii , jego ojciec Eddie Smith by kaskaderem i wspózaoycielem Black Stuntmen's Association . Johnson przypisa swojemu ojcu pomoc w wejciu do przemysu filmowego, poprzez nakonienie go do pracy w produkcjach filmowych. Przypisa take komikowi Robin Harrisowi, e pomóg mu wczeniej w jego karierze jako komik i da mu kolejn szans, nawet gdy by wymiewany za jego zy wystp.

Johnson zacz gra we wczesnych latach dwudziestych. W 1990 roku dosta gówn rol jako EZE w House Party , po czym zacz robi stand-upy w barach w Los Angeles . Póniej pojawi si w Lethal Weapon 3 jako handlarz narkotyków oraz w Menace II Society . Jego najwiksza rola bya w komedii z 1995 roku Pitek , jako Ezal, puna i zodziej. Wystpi take w Panther , The Players Club , B*A*P*S , I Got the Hook-Up , Def Jam How to Be a Player and Repos oraz w rapowych teledyskach: w Dr. Dre " Dre Day " (1992). ), zagra Sleazy-E, parodi Eazy-E , i ponownie pojawi si jako Sleazy-E w teledysku do " Real Muthaphuckkin G " Eazy-E (1993), tym razem zaatakowany.

ycie osobiste

Johnson by onaty z Lexis Jones Mason i mieli troje dzieci. Mia te dwoje rodzestwa: brata o imieniu Edward Smith i siostr o imieniu Sheila.

W lipcu 2009 roku poinformowano, e Johnson mia atak serca na lotnisku LaGuardia, gdy by w drodze na program komediowy. Jednak Johnson powiedzia w 2018 roku, e zamiast tego by to atak paniki .

Johnson zmar 6 wrzenia 2021 r. w wieku 55 lat w szpitalu hrabstwa Los Angeles, po tym, jak w sklepie nie odpowiada. Jego mier zostaa publicznie ogoszona 20 wrzenia przez jego przedstawicielk LyNea Bell.

Filmografia

Film

Rok Tytu Rola Uwagi
1982 Kot w butach Rce polowe Film telewizyjny
1990 Domówka EZE
1992 Zabójcza bro 3 Diler narkotyków
1993 Towarzystwo Zagroenia II Tony
1994 Impreza domowa 3 Rzenik
1995 Pantera Tony
pitek Ezal
1996 Wielki biay szum Lokaj sutana
1997 B*A*P*S James
Jak zosta graczem Spootie
Park Hoovera
1998 Klub Graczy L'il Man
Zabiega Portier
Mam seks! Niebieski
Mroczne Anioy Diler narkotyków / Adwokat
1999 Wznoszenie si na szczyt Stranik wizienny #2 Wideo
2000 Gorcy chopaki siusia; siusianie Wideo
Blokowanie Ballera samego siebie
2001 O Dell
2002 Na krawdzi Hanka Conrada
2003 Sodka kryjówka Trener
2004 Roscoe's House of Chicken n Waffles Roscoe Wideo
Uderz to! kuzyn E
2006 Repozycja TIK Tak Wideo
2015 Personel biurowy AJ Film telewizyjny
2016 Tajne ksiniczki Dolph Thomas
2017 cukierek Lizak
2018 5K1 Meneder prania
Hej, panie listonoszu! kuzyn Tino
Konsekwencja Detektyw
2019 Mam poczenie 2 Niebieski
Manekin OGBC Hype Man
Shorty Betta Go 2 Work - Chopak babci Huttie Zoty Grillz Niski

Telewizja

Rok Tytu Rola Uwagi
1989 Pikna i Bestia Catering #2 Odcinek: Odcinek # 1,579
1993-97 Jaskóka oknówka Clyde / LaFonne 2 odcinki
1994 Def Komedia Jam samego siebie Serial telewizyjny
poudniowo centralny Bandyta w autobusie Odcinek: Pistolet: Cz 1
1995 Rodzic kaptur Tre Odcinek: Witamy z powrotem, Robercie
1996 Moesza G-Dog Odcinek: siostrzenica
1997 Malcolm i Eddie Uwolnij Williego 2 odcinki
Pokaz Jamiego Foxxa Pies Lil Loc Odcinek: Super Face Off

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Marzena Sowa

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Johnson (aktor), jest to bardzo dobra opcja.

Thomas Borowski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anthony Johnson (aktor) pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anthony Johnson (aktor) tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Aleksander Marcinkowski

Ten wpis na Anthony Johnson (aktor) sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Jolanta Kowalik

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Johnson (aktor) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.