Anthony Joshua kontra Aleksander PovetkinWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin
Data 22 wrzenia 2018
Miejsce wydarzenia Stadion Wembley , Londyn , Anglia
Tytu(y) na linii Tytuy WBA (Super) , IBF , WBO i IBO wagi cikiej
Opowie o tamie
Bokser Zjednoczone Królestwo Antoniego Jozuego Rosja Aleksander Povetkin
Przezwisko AJ Sasza
Miasto rodzinne Watford , Hertfordshire , Anglia, Kursk , Rosja
Zapis przed walk 21-0 (20 KO) 34-1 (24 KO)
Wysoko 6 stóp 6 cali (198 cm) 6 stóp 2 cale (188 cm)
Waga 245 funtów (111 kg) 222 funty (101 kg)
Styl Prawosawny Prawosawny
Uznanie WBA (Super) , IBF , WBO i IBO mistrz wagi cikiej WBA nr 1 w rankingu wagi cikiej
Wynik
Joshua pokona Povetkina w siódmej rundzie przez TKO

Anthony Joshua vs. Aleksandr Powietkin by wagi cikiej boksu zawodowego mecz sporna pomidzy niepokonanym i zjednoczonej WBA (Super) , IBF , WBO i IBO mistrz Anthony Joshua i byego WBA (Regular) mistrz Aleksandr Powietkin . Walka odbya si 22 wrzenia 2018 roku na stadionie Wembley w Londynie w Anglii. Joshua pokona Povetkina, zachowujc tytuy wagi cikiej przez techniczny nokaut (TKO) w siódmej rundzie .

to

Po dwunastorundowym, jednogonym zwycistwie Povetkina (UD) nad Christianem Hammerem w grudniu 2017 roku, WBA zainstalowao Povetkina jako obowizkowego pretendenta do tytuu Joshua WBA (Super) .

Joshua pokona Josepha Parkera w marcu 2018 roku przez UD, aby zdoby tytu WBO , a Povetkin pojawi si na podkarcie, pokonujc Davida Price'a przez nokaut w pitej rundzie (KO). W nastpnym miesicu WBA nakazao Joshui rozpocz negocjacje w sprawie walki z Povetkinem w cigu 30 dni. W tym czasie, promotor Jozuego, Eddie Hearn, zosta równie próby wynegocjowania niekwestionowany walk z WBC mistrz Deontay Wilder . Po tym, jak WBA przyznao kilka przedue terminu w celu uatwienia negocjacji z Wilderem, 26 czerwca dali Joshui 24 godziny na dostarczenie podpisanego kontraktu z Povetkinem lub zaryzykowali odebranie mu tytuu WBA (Super). 16 lipca oficjalnie ogoszono, e mecz Joshua vs. Povetkin odbdzie si 22 wrzenia na stadionie Wembley w Londynie.

Walka

Po niepewnym pocztku rundy otwierajcej, w której aden z wojowników nie zada znaczcych ciosów, Povetkin wyldowa kombinacj trzech ciosów, koczc si lewym sierpowym w ostatnich sekundach rundy, chwilowo oguszajc Joshu i pozostawiajc mistrza ze zamanym i zakrwawionym nosem. Akcja nabraa tempa w drugim, z hakami do ldowania Povetkin na gowie i tuowiu z bliskiej odlegoci, podczas gdy Joshua, decydujc si na walk na odlego, aby wykorzysta swój wzrost i przewag, wyldowa i wyprostowa praw rk do gowy i ciaa. Povetkin dozna skaleczenia nad prawym okiem pod koniec rundy. Rundy od trzeciej do szóstej byy bardzo podobne; Povetkin odniós sukces z bliska za pomoc haków, a Joshua dgn i wyprostowa praw rk na odlego. Povetkin dozna skaleczenia nad lewym okiem w czwartej rundzie. W poowie siódmej rundy Joshua trafi praw rk, która wyranie oszoomia Povetkina. Po kilku kolejnych ciosach Joshua wyldowa kombinacj lewego haka w prawo, przewracajc Povetkina na pótno. Povetkin wsta, zanim sdzia doliczy do dziesiciu, tylko po to, by spotka si z seri ciosów, gdy walczy o liny, co skonio sdziego Steve'a Graya do machnicia rk na walk w 1 minucie i 59 sekundzie rundy, po czym Povetkin potkn si i po raz drugi spad na pótno. W momencie zatrzymania, wszyscy trzej sdziowie prowadzili Joshu na kartach wyników przy 59-55 i 58-56 dwa razy.

Karta walki

^ Uwaga 1 Dla WBA (Super) , IBF , WBO i IBO wagi cikiej tytuy
^ Uwaga 2 WBC lekkie ostateczny eliminator
^ Uwaga 3 Dla brytyjskiej tytu Cruiserweight
^ Uwaga 4 na wakujce WBA Inter-Continental wagi cikiej tytu

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Adrianna Bartczak

W tym poście o Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Edward Czech

Ten artykuł o zmiennej Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Alexandra Nowak

Dzięki za ten post na Anthony Joshua kontra Aleksander Povetkin, właśnie tego potrzebowałem