Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian WhyteWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Joshua kontra Dillian Whyte
Data 12 grudnia 2015
Miejsce wydarzenia O2 Arena , Londyn , Anglia
Tytu(y) na linii Commonwealth , WBC International i nieobsadzone brytyjskie tytuy wagi cikiej
Opowie o tamie
Bokser Zjednoczone Królestwo Antoniego Jozuego Zjednoczone Królestwo Dillian Whyte
Przezwisko AJ Porywacz cia
Miasto rodzinne Watford , Hertfordshire , Anglia Brixton , Londyn , Anglia
Zapis przed walk 14-0 (14 KO) 16-0 (13 KO)
Wzrost 6 stóp 6 cali (198 cm) 6 stóp 4 cale (193 cm)
Waga 245 funtów (111 kg) 247 funtów (112 kg)
Styl Prawosawny Prawosawny
Uznanie Commonwealth i WBC International mistrz wagi cikiej WBC International Srebrny mistrz wagi cikiej
Wynik
Joshua pokona Whyte'a w siódmej rundzie przez TKO

Anthony Joshua vs. Dillian Whyte , zapowiadane jako zych intencjach , by wagi cikiej boksu zawodowego mecz sporna pomidzy niepokonanym Rzeczypospolitej i World Boxing Council (WBC) midzynarodowy mistrz Anthony Joshua , a niepokonany WBC Midzynarodowy Srebrny mistrz Dillian Whyte , z Joshuy Commonwealth i WBC International, i nieobsadzone brytyjskie tytuy na linii. Walka odbya si 12 grudnia 2015 roku w The O2 Arena w Londynie w Anglii. Joshua pokona Whyte'a, dodajc brytyjski tytu do swoich tytuów Commonwealth i WBC International poprzez techniczny nokaut (TKO) w siódmej rundzie .

To

Joshua i Whyte po raz pierwszy walczyli w 2009 jako amatorzy , a Whyte powali Joshu w drodze do zwycistwa w decyzji punktowej . Podczas gdy Joshua pozosta wród amatorów, aby zdoby zoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w 2012 roku , Whyte przeszed na zawodowstwo w 2011 roku, osigajc rekord 9-0 (6 KO), zanim otrzyma dwuletni zakaz po nieudanym tecie narkotykowym w 2012 roku dla zakazanej substancji metyloheksanamina . Po tym, jak zakaz zakoczy si w 2014 roku, Whyte wyrazi ch rewanu z Joshu, teraz 9-0 (9 KO), jednoczenie twierdzc, e midzy nimi bya animozja po tym, jak Joshua wygosi dyskredytujce komentarze w stosunku do Whyte'a w wywiadzie. 9 lipca 2015 r. British Boxing Board of Control ogosia, e osignito porozumienie midzy nimi, aby walczy o wakujcy brytyjski tytu wagi cikiej . Po zwycistwie Joshui nad Garym Cornishem we wrzeniu, TKO pierwszej rundy, aby zdoby nieobsadzony tytu Commonwealth , promotor Eddie Hearn ujawni podczas wywiadu po walce, e walka odbdzie si 12 grudnia w The O2 Arena w Londynie .

Walka

Otwierajcy by rund pen akcji, w której obaj wojownicy rzucali ciosami mocy, a punktem kulminacyjnym by lewy hak od Joshuy, który zachwia si Whyte. Chaos wybuch na ringu po tym, jak Joshua uderzy pici po tym, jak zabrzmia dzwonek na zakoczenie rundy, co skonio Whyte do rzucenia dwóch ciosów przez rami sdziego Howarda Fostera. Na ring weszli naroni z obu stron, aby rozdzieli obu zawodników. Na pocztku drugiej rundy Foster natychmiast zarzdzi przerw, zbierajc zawodników do siebie i ostrzegajc obu za ich dziaania w poprzedniej rundzie przed wznowieniem walki. Joshua zacz prowokowa Whyte'a, rozmawiajc z nim przed rzucaniem ciosów. Na nieco ponad minut przed rund Whyte wyldowa solidnym lewym hakiem, który zachwia Joshu. Whyte kontynuowa seri ciosów, ale nie by w stanie upuci mistrza. W trzeciej rundzie obaj mczyni pracowali za ciosem, kady ldowa sztywnymi lewymi rkami. Dzwonek rozpoczynajcy czwart rund oznacza, e Joshua po raz pierwszy przekroczy trzy rundy. Zacz znajdowa swój cel z wiksz czstotliwoci, pozostawiajc Whyte'a na chwiejnych nogach wicej ni jeden raz. Pita i szósta runda przyniosy wiele z tego samego, obaj mczyni odnieli sukces, a Joshua zada bardziej przycigajce wzrok ciosy. Koniec nadszed siódmego, rundy, w której obaj zawodnicy nigdy wczeniej nie walczyli. Mniej ni minut po rundzie, Joshua wyldowa praw rk w gowie Whyte'a, zataczajc przeciwnika i posyajc go do tyu na liny. Po cigym kolejnym ataku mistrza, prawy podbródek wyldowa na podbródku Whyte'a, upuszczajc rywala i pozostawiajc go na plecach, co skonio Fostera do zaniechania liczenia dziesiciu i machnicia do walki.

Karta walki

^ Uwaga 1 Dla Rzeczypospolitej , WBC International oraz wolnych brytyjskich cikich tytuów
^ Uwaga 2 Na nieobsadzone WBA okresowego lekkiej tytule
^ Uwaga 3 Na wolnym europejskim tytu Cruiserweight
^ Uwaga 4 Do WBC Midzynarodowego lekkiej tytule
^ uwaga 5 na wakujce Unii Europejskiej póredniej tytu

Zobacz te

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislaw Marciniak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Alex Tomczak

To dobry artykuł dotyczący Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Igor Cieślak

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony Joshua kontra Dillian Whyte Anthony Joshua vs. Dillian Whyte, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.