Anthony Joshua kontra Gary CornishWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Joshua kontra Gary Cornish, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Joshua kontra Gary Cornish, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Joshua kontra Gary Cornish, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Joshua kontra Gary Cornish, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Joshua kontra Gary Cornish, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Joshua kontra Gary Cornish. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Joshua kontra Gary Cornish
Data 12 wrzenia 2015
Miejsce wydarzenia O2 Arena , Londyn , Anglia,
Tytu(y) na linii WBC International i nieobsadzone tytuy wagi cikiej Commonwealth
Opowie o tamie
Bokser Zjednoczone Królestwo Antoniego Jozuego Zjednoczone Królestwo Gary Cornish
Przezwisko AJ Góral
Miasto rodzinne Watford , Hertfordshire , Anglia, Inverness , Szkocja
Zapis przed walk 13-0 (13 KO) 21-0 (12 KO)
Wysoko 6 stóp 6 cali (198 cm) 6 stóp 7 cali (201 cm)
Waga 249 funtów (113 kg) 256 funtów (116 kg)
Styl Prawosawny Prawosawny
Uznanie Midzynarodowy mistrz WBC w wadze cikiej Mistrz IBO Inter-Continental wagi cikiej
Wynik
Joshua pokona Cornisha w pierwszej rundzie przez TKO

Anthony Joshua vs. Gary Cornish , zapowiadany jako Heavy Duty , by walk w boksie zawodowym wagi cikiej pomidzy niepokonanym mistrzem WBC International Anthonym Joshu i niepokonanym mistrzem IBO Inter-Continental Garym Cornishem , z Joshua's WBC International i nieobsadzonymi tytuami Commonwealth na linii . Walka odbya si 12 wrzenia 2015 roku w The O2 Arena w Londynie w Anglii. Joshua pokona Cornish, dodajc tytu Commonwealth do swojego tytuu WBC International przez techniczny nokaut (TKO) w pierwszej rundzie .

to

Obaj zawodnicy ostatni raz walczyli w maju 2015 roku; Cornish strzela przez TKO w czwartej rundzie nad Zoltanem Csal i zdobywa tytu IBO Inter-Continental, a Joshua strzela przez TKO w drugiej rundzie nad byym pretendentem do tytuu mistrza wiata Kevinem Johnsonem pierwsza przegrana w karierze Johnsona aby zachowa tytu WBC International.

Po Lucas Browne zrezygnowa tytu Commonwealth w celu sprostania WBA (regularny) mistrz Ruslan Chagayev The Commonwealth Boxing Council nakaza Jozuemu vs Cornish na wolne tytule, ze walka odbdzie si w dniu 12 wrzenia w The O2 Arena w Londynie , y na Sky Sports .

Walka

Gdy obaj mczyni wykazali ch walki po dzwonku otwierajcym, Joshua wyldowa solidn praw rk nieco poniej minuty po walce, rzucajc szkockiego pretendenta na pótno. Cornish wsta, zanim sdzia policzy do dziesiciu, tylko po to, by spotka si z cigym atakiem Joshuy. Po drugiej stronie prawej rki Cornish przegra po raz drugi w poowie rundy. Ponownie stan na nogi tu przed odliczeniem dziesiciu na niestabilnych nogach, co skonio sdziego Victora Loughlina do rezygnacji z walki, dajc Joshui swój pierwszy wany tytu regionalny przez TKO w pierwszej rundzie. Zaraz po walce, promotor Eddie Hearn ujawni, e Joshua ma umow z niepokonanym rywalem Dillian Whyte .

Karta walki

^Uwaga 1 W przypadku WBC International i nieobsadzonetytuy wagi cikiej Commonwealth
^Uwaga 2 W przypadku wakujcychtytuów wagi superlekkiej Wspólnoty i WBC International
^Uwaga 3 W przypadku nieobsadzonego tytuu WBC International Silver w wadze cikiej
^Uwaga 4 W przypadku nieobsadzonegotytuu wagi muszej angielskiej
^Uwaga 5 W przypadku nieobsadzonego tytuu WBA Continental super -lekki tytu

Zobacz te

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Kacper Borowski

Ten wpis na Anthony Joshua kontra Gary Cornish sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Lucas Mielczarek

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Danuta Lisowski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony Joshua kontra Gary Cornish, jest to bardzo dobra opcja.

Dominika Marek

W tym poście o Anthony Joshua kontra Gary Cornish dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.