Anthony King (pisarz)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony King (pisarz), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony King (pisarz), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony King (pisarz), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony King (pisarz), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony King (pisarz), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony King (pisarz). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Król to amerykaski pisarz, reyser i komik z siedzib w Los Angeles . Wczeniej by dyrektorem artystycznym w Upright Citizens Brigade Theatre w Nowym Jorku [1] . Król uczestniczy w University of North Carolina w Chapel Hill, Karolina Pónocna .

Król napisa pozabroadwayowskich muzyczn Gutenberg! The Musical! Scott Brown [2] . By nominowany do nagrody Emmy w 2011 roku za Najlepszy scenariusz odmiany, muzyka czy Comedy Special na Noc Zbyt wiele gwiazd: AN przepeniony korzy dla Autyzmu Edukacji [3] , który na antenie Comedy Central .

Referencje

  1. ^ "Primetime Emmy Award Nominacje 2011" . ródo 14 lipiec 2.011 .

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Oskar Kucharski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Wiktor Murawski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony King (pisarz), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Agnes Adamczyk

Artykuł o Anthony King (pisarz) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Inga Rybak

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Anthony King (pisarz), jest to bardzo dobra opcja.