Anthony M. DeLucaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony M. DeLuca, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony M. DeLuca, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony M. DeLuca, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony M. DeLuca, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony M. DeLuca, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony M. DeLuca. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony M. DeLuca
Czonek Izba Reprezentantów stanu Pensylwania
z 32. dzielnicy
Przejcie urzdu
4 stycznia 1983
Poprzedzony Albert Rasco
Dane osobowe
Urodzi si ( 1937-06-03 )3 czerwca 1937
Pittsburgh , Pensylwania
Partia polityczna Demokratyczny
Maonkowie Konstancja DeLuca
Rezydencja Penn Hills, Pensylwania
Strona internetowa [1]

Anthony M. Tony DeLuca (ur. 3 czerwca 1937) jest demokratycznym czonkiem Izby Reprezentantów Pensylwanii dla 32. Dystryktu i zosta wybrany w 1982 roku. Jest przewodniczcym mniejszoci demokratycznej w Komisji Ubezpiecze Domów. Pan DeLuca by objty dochodzeniem za udzia w przestpstwach finansowych przeciwko okrgowi szkolnemu Penn Hills.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Paulina Piasecki

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony M. DeLuca, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Aldona Barański

Informacje o zmiennej Anthony M. DeLuca są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Bernard Brzozowski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Anthony M. DeLuca pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Anthony M. DeLuca tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Dariusz Markowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony M. DeLuca jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.