Anthony Mann (sdzia)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Mann (sdzia), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Mann (sdzia), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Mann (sdzia), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Mann (sdzia), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Mann (sdzia), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Mann (sdzia). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Hon. Pan sdzia Mann
Królewski herb Wielkiej Brytanii.svg
Sdzia Sdu Najwyszego
W urzdzie
20042021
Dane osobowe
Urodzony ( 21.05.1951 )21 maja 1951
Alma Mater Kolegium w. Piotra w Oksfordzie

Sir George Anthony Mann (ur. 21 maja 1951), emerytowany sdzia Sdu Najwyszego Anglii i Walii .

Ksztaci si w The Perse School i St Peter's College w Oksfordzie .

Zosta powoany do baru w Lincoln's Inn w 1974 r. i zosta tam awnikiem w 2002 r. W 1992 r. zosta QC , nagrywa w latach 2002-2004, a od 2004 r. by sdzi w High Court of Justice (Chancery Division).

Bibliografia


Opiniones de nuestros usuarios

Albert Konopka

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Bartosz Sroka

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Alexandra Mazur

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Mann (sdzia)