Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia MontaguWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony-Maria Browne
Fragment Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu z obrazu Izaaka Olivera (1598).jpg
Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu z obrazu Izaaka Olivera (1598)
Urodzi si 1574
Zmar 23 padziernika 1629
Pochowany Midhurst , Sussex
rodzina szlachecka Browne
Maonka(e) Jane Sackville
Wydanie
Francis Browne
Anthony Browne
Francis Browne, 3. wicehrabia Montagu
Mary Browne
Katherine Browne
Mary Browne (znowu)
Frances Browne
Anne Browne
Lucy Browne
Ojciec Anthony Browne
Matka Mary Dormer

Anthony-Maria Browne (1574 23 padziernika 1629) by angielskim rówienikiem w okresie Tudorów i Stuartów .

Urodzi si w 1574 roku jako syn Anthony'ego Browne'a (22 lipca 1552 29 czerwca 1592), najstarszy syn Anthony'ego Browne'a, pierwszego wicehrabiego Montagu i Mary Dormer. Zosta drugim wicehrabi Montagu w wieku 18 lat po mierci dziadka w 1592 roku, po którym odziedziczy majtek o wartoci od 3600 do 5400 funtów rocznie.

W 1591 Browne polubi Jane Sackville, córk Thomasa Sackville, pierwszego hrabiego Dorset , i przez ni mia:

Anthony-Maria Browne zosta aresztowany w zwizku ze spiskiem prochu i spdzi okoo roku w Tower of London .

W 1595 r. napisa ksik o zarzdzaniu szlacheckim gospodarstwem domowym zatytuowan Ksiga Zakonów i Zasad.

Zmar 23 padziernika 1629 r. i zosta pochowany w kociele Midhurst .

Przypisy

Bibliografia

  • Elzinga, JG (2004). Browne, Anthony, pierwszy wicehrabia Montagu (1528-1592) . Oxford Dictionary of National Biography . ródo 8 grudnia 2012 . (wymagana subskrypcja)
  • Questier, Michael C. (2006). Katolicyzm i wspólnota we wczesnonowoytnej Anglii . Cambridge: Wydawnictwo Uniwersytetu Cambridge.
  • Richardson, Douglas (2011). Magna Carta Ancestry: A Study in Colonial and Medieval Families, wyd. Kimball G. Everingham . I (wyd. 2). Salt Lake City. ISBN  1449966373
  • Scott, Sibbald David , wyd. (1854). Ksiga Orderów i Regu Antoniego Wicehrabiego Montague z 1595 roku . Zbiory archeologiczne Sussex . Londyn: John Russell Smith. VII : 173-212. doi : 10.5284/1085161 .
  • Trull, Mary E. (2013). Przedstawianie prywatnoci i pci we wczesnej literaturze nowoytnej . Londyn: Palgrave Macmillan.

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Luiza Cichocki

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Beata Dziedzic

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu.

Zygmunt Adamski

Ten artykuł o zmiennej Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Marcel Paluch

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Anthony-Maria Browne, 2. wicehrabia Montagu.