Anthony MarwoodWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Marwood, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Marwood, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Marwood, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Marwood, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Marwood, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Marwood. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Marwood

Urodzi si
Anthony Marwood

( 06.07.1965 )6 lipca 1965
Blackheath, Londyn , Wielka Brytania
Zawód Skrzypek
lata aktywnoci 1987-obecnie

Anthony Marwood MBE to brytyjski skrzypek solowy.

Wczesne ycie

Urodzi si 6 lipca 1965 jako syn Michaela Traversa Marwooda i Anne z domu Chevallier. Uczszcza do Gimnazjum Króla Edwarda VI w Chelmsford . Nastpnie studiowa w Królewskiej Akademii Muzycznej i Guildhall School of Music and Drama . Jego nauczycielami byli Emanuel Hurwitz i David Takeno.

Kariera zawodowa

Latem 2021 Marwood wykona Koncert skrzypcowy Ligeti w Kussevitsky Shed na Tanglewood Music Festival pod batut Thomasa Adesa , a w padzierniku 2021 zagra jako solista z Amsterdam Sinfonietta w Concertgebouw Grote Zaal w Amsterdamie. W latach 2006-2011 by dyrektorem artystycznym Irlandzkiej Orkiestry Kameralnej . W latach 1995-2012 by czonkiem Florestan Trio z Susan Tomes i Richardem Lesterem. By gównym partnerem artystycznym Les Violons du Roy w latach 2015-2019 oraz Artist in Residence w Det Norske Kammerorkester w sezonie 2016/17. Marwood wykona wspóczesne koncerty skrzypcowe Samuela Adamsa (kompozytora) , Sally Beamish i Stevena Mackeya . Thomas Adès skomponowa swój koncert skrzypcowy (Koncentryczne cieki) dla Marwooda. Dokona komercyjnie ponad 50 nagra pytowych dla takich wytwórni jak Hyperion i EMI Classics.

W 2006 roku Marwood zdoby nagrod Instrumentalista Roku przyznawan przez Royal Philharmonic Society . Na licie Queen's New Year's Honors 2018 otrzyma MBE.

Bibliografia

Zewntrzne linki


Opiniones de nuestros usuarios

Anna Kurowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Marwood jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Artur Kulesza

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Ryszard Zawadzki

Informacje o zmiennej Anthony Marwood są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Bogdan Kowalik

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.