Anthony Mason (dziennikarz)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Mason (dziennikarz), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Mason (dziennikarz), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Mason (dziennikarz), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Mason (dziennikarz), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Mason (dziennikarz), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Mason (dziennikarz). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Masona
Narodowo amerykaski
Edukacja Szkoa w. Jerzego
Alma Mater Uniwersytet Georgetown
Zawód dziennikarz , korespondent , prezenter telewizyjny
Pracodawca CBS News , Nowy Jork, USA
Znany z Starszy korespondent CBS News
Interim News Anchor, CBS This Morning (w dni powszednie)
Wspópracownik CBS This Morning
Nowojorska Associated Press Award for General Excellence of Individual Reporting on Vietnam Veterans (1985)
Nagroda Emmy za wybitne indywidualne osignicia reportera oraz Pennsylvania Associated Press Award za najlepszy
korespondent fabularny dla CBS News od 1986 r.
Maonkowie Christina Anne Unhoch (obecnie)
Amy Dickinson (1986-1990)
Dzieci 3

Anthony Mason jest amerykaskim dziennikarzem telewizyjnym . Od 1986 roku pracuje jako reporter , prezenter i korespondent dla CBS News , a od 2019 roku do pocztku wrzenia 2021 roku by wspógospodarzem flagowego programu CBS This Morning w dni powszednie. CBS Evening News .

Wczesne ycie

Mason ksztaci si w St. George's School , szkole z internatem w Middletown, Rhode Island . W 1980 roku ukoczy Georgetown University W Waszyngtonie .

Kariera zawodowa

Wczesna kariera

Mason pracowa w KJRH-TV w Tulsa w stanie Oklahoma . Nastpnie spdzi dwa lata w nalecej wówczas do CBS telewizji WCAU-TV w Filadelfii , co zapocztkowao jego wspóprac z sieci. Jego ostatnie stanowisko przed doczeniem do CBS News byo w WCBS-TV w Nowym Jorku .

Wiadomoci CBS i CBS dzi rano

Mason doczy do CBS News jako korespondent w 1986 roku. W latach 1987-1990 by korespondentem Biura Londyskiego. W latach 1991-1993 Mason by gównym korespondentem w Moskwie. Przyczyni si do nagradzanego reportau o sowieckiej próbie zamachu stanu w 1991 roku z Moskwy w Rosji . Pracuje w Nowym Jorku od 1993 roku. Mason zosta mianowany korespondentem biznesowym w 1998 roku. Na pocztku 2012 roku Mason zosta wspópracownikiem CBS This Morning Saturday , a w 2019 roku zosta wspógospodarzem popularnego programu CBS This Morning w dni powszednie program.

Wieczorne wiadomoci CBS

31 maja 2017 r. CBS News ogosio, e Mason zostanie tymczasowym prezenterem dla wyda w dni powszednie CBS Evening News , zastpujc Scotta Pelleya w tej roli. Zostao to wprowadzone w ycie 19 czerwca 2017 r. 25 padziernika CBS News ogosio, e Jeff Glor zostanie sta kotwic w dni powszednie. Ostatnim dniem Masona jako prezentera CBS Evening News by pitek, 1 grudnia 2017 r., a Glor zosta nowym staym prezenterem programu w poniedziaek, 4 grudnia.

CBS niedzielny poranek

Anthony Mason jest take gównym korespondentem i okazjonalnym zastpc CBS Sunday Morning z Jane Pauley. Przez wikszo drugiej poowy 2017 roku Mason by nieobecny w transmisji ze wzgldu na jego tymczasow pozycj prezentera w CBS Evening News.

Nagrody

W 1985 roku Mason zdoby nagrod New York Associated Press Award za ogóln doskonao indywidualnego raportowania na temat weteranów w Wietnamie . Otrzyma nagrod Emmy za wybitne indywidualne osignicia reportera oraz Pennsylvania Associated Press Award za najlepszy film fabularny.

ycie osobiste

Mason jest onaty z Christin Anne Unhoch od 1994 roku, maj córk i syna mieszkajcych na Manhattanie. Mason ma take jedn córk z poprzedniego maestwa, która jest felietonistk Amy Dickinson (1986-1990).

Zobacz te

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Artur Wojciechowski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Kaja Lisowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Anthony Mason (dziennikarz) jest tym, którego szukałem.

Oskar Nowak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Mason (dziennikarz) jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.