Anthony McGill (muzyk)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony McGill (muzyk), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony McGill (muzyk), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony McGill (muzyk), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony McGill (muzyk), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony McGill (muzyk), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony McGill (muzyk). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony McGill
McGill wystpuje w Lincoln Center w 2019 roku
McGill wystpuje w Lincoln Center w 2019 roku
Informacje ogólne
Urodzony ( 1979-07-17 )17 lipca 1979
Chicago, Illinois
Zawód (y) gówny klarnecista Filharmonii Nowojorskiej
Instrumenty klarnet
Akty powizane Nowojorska Filharmonia
Metropolitan Opera Orchestra

Anthony McGill (ur 17 lipca 1979) jest gównym klarnecist w New York Philharmonic , po odbyciu przez dziesi lat jako gówny klarnet z Metropolitan Opera Orchestra .

Biografia

McGill pochodzi z Chicago w stanie Illinois i dorasta w dzielnicy Chatham .

Uczszcza do Interlochen Arts Academy , Curtis Institute of Music w Filadelfii w Pensylwanii i jest wykadowc w Peabody Institute na Johns Hopkins University w Baltimore, Maryland oraz Mannes College of Music w Nowym Jorku. McGill jest jednym z niewielu muzyków afroamerykaskich, którzy piastuj gówne stanowisko w duej orkiestrze.

McGill by laureatem nagrody Avery Fisher Career Grant w 2000 r. i by laureatem nagrody Avery Fisher Prize w 2020 r., przyznawanej solowym instrumentalistom, którzy wykazali si wybitnymi osigniciami i doskonaoci w muzyce.

Wraz z Itzhak Perlman ( skrzypce ), Yo-Yo Ma ( wiolonczela ) i Gabriela Montero ( fortepian ), nagra i wykona " Air and Simple Gifts ", zoony przez Johna Williamsa , na inauguracj z Stany Zjednoczone prezydentem Barackiem Obam w styczniu 20, 2009. Chocia grana muzyka bya nagraniem dokonanym dwa dni wczeniej z powodu obaw o uszkodzenie instrumentów przez zimno, caa czwórka graa w tym samym czasie, co nagranie.

Starszy brat McGill, w Demarre , to gówny flecista z Seattle Symphony , a wczeniej zajmowa to samo stanowisko z Dallas Symphony i San Diego Symphony .

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Alexander Sawicki

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Anthony McGill (muzyk), daje dużo pewności.

Teresa Bieniek

Bardzo ciekawy ten post o Anthony McGill (muzyk).

Jerzy Sosnowski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony McGill (muzyk), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Hania Janiak

Wreszcie artykuł o Anthony McGill (muzyk), który jest łatwy do przeczytania.