Anthony McKnightWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony McKnight, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony McKnight, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony McKnight, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony McKnight, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony McKnight, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony McKnight. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony McKnight
.jpg
Wizie CDC Mugshot
Urodzi si 1954 ( 1954 )
Stany Zjednoczone
Zmar 17 padziernika 2019 (17.10.2019)(w wieku 6465 lat)
Wizienie stanowe San Quentin , Kalifornia, USA
Zawód Armia
Stanów Zjednoczonych Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych
Stan karny Zmary
Przekonanie(a) Morderstwo x5
Kara karna mier
Detale
Ofiary 5
Rozpito zbrodni
Wrzesie 1985stycze 1986
Kraj Stany Zjednoczone
Stan(a) Kalifornia
Data zatrzymania
24 stycznia 1986

Anthony McKnight (1954 17 padziernika 2019), amerykaski seryjny morderca i seryjny gwaciciel, który zaatakowa dziesi kobiet w Oakland w Kalifornii midzy wrzeniem 1985 a styczniem 1986 roku, zabijajc pi z nich. Zosta uznany za winnego tych morderstw i skazany na mier , ale zmar w oczekiwaniu na egzekucj.

Biografia

Niewiele wiadomo o wczesnym yciu McKnighta. Urodzi si w 1954 roku i zacign si do Armii Stanów Zjednoczonych w 1982 roku. Zacign si równie do marynarki wojennej, a póniej suy w Naval Air Station Alameda , znajdujcej si w rejonie zatoki San Francisco w pobliu miast Alameda i Oakland. Równie w 1982 roku McKnight zosta aresztowany przez policj w Oakland podczas próby zgwacenia dziewczyny, która odmówia mu seksu. Nie zosta skazany i zosta ukarany grzywn, ale jego dane zostay wprowadzone do bazy danych przestpców seksualnych, a jego odciski palców do amerykaskiej bazy danych kryminalnych .

W 1983 oeni si i urodzi dziecko. McKnight by znany jako ywy i przyjazny czowiek, dziki czemu by popularny w okolicy, a wielu jego przyjació opisywao go bardzo pozytywnie, nie wiedzc, e jest przestpc seksualnym.

Zbrodnie

Pierwszy atak McKnighta mia miejsce w padzierniku, kiedy dgn dziewczyn noem w szyj i klatk piersiow, a nastpnie zgwaci j i pozostawi nieprzytomn na obrzeach jednej z zachodnich dzielnic Oakland, gdzie zostaa znaleziona i zabrana do szpitala. Kilka dni póniej zgwaci i pobi inn dziewczyn na jednym z miejskich placów budowy. Wykorzystujc ten moment, ofiara zdoaa uciec z McKnight i ukrya si w rowie melioracyjnym, po czym zawiadomia policj.

Do grudnia 1985 r. McKnight przeprowadzi jeszcze dwa podobne ataki, w jednym przypadku zadajc ofierze 10 ran kutych, a drugiego w twarz, ale obaj przeyli, a nastpnie przekazali funkcjonariuszom organów cigania opis sprawcy, mówic, e by czarnoskórym mczyzn po trzydziestce, z brod i wsami. Jeden z nich poda równie opis swojego pojazdu i cz tablicy rejestracyjnej. W styczniu 1986 roku McKnight przeprowadzi kolejny atak, podczas którego zgwaci ofiar i próbowa j udusi, porzucajc j w strefie przemysowej Oakland. Przeya mk.

Pod koniec 1985 roku Departament Policji w Oakland (OPD) dowiedzia si o seryjnym gwacicielu, którego celem byy mode czarnoskóre kobiety na przedmieciach i na obrzeach miasta. Z czasem nieznany gwaciciel sta si gównym podejrzanym o zamordowanie co najmniej siedmiu kobiet i dziewczt w Oakland i na jego przedmieciach, których zabójca wykaza dokadnie ten sam sposób dziaania i wzór. Teraz, gdy OPD mia opis pojazdu, zaczli bada ludzi w okolicy, którzy pasowali do opisu fizycznego i opisu pojazdu.

W ledztwie natknli si na McKnighta, który natychmiast zwróci si do ledczych ze wzgldu na jego przeszo kryminaln. Dowiedzieli si, e w czasie gwatów McKnight stacjonowa na Wyspie Skarbów w rejonie zatoki San Francisco w ramach marynarki wojennej. W styczniu zosta zabrany na komisariat i przesuchany. Zaprzeczy atakowaniu kogokolwiek, a policja nie miaa wystarczajcych dowodów, by go aresztowa i wkrótce zosta zwolniony.

W styczniu 1986 roku ledczym udao si zdoby zdjcie McKnighta i pokaza je trzem ofiarom, z których wszystkie zidentyfikoway go jako gwaciciela. Zosta aresztowany 24 stycznia 1986 roku. niewinno. Pomimo tego, e pierwotnie podejrzewano go o siedem morderstw, policja nie znalaza dowodów na to, e McKnight by odpowiedzialny za te morderstwa, wic postanowili nie oskara go o nie, a zamiast tego zosta oskarony o gwaty i usiowanie zabójstwa, i nie przyzna si do winy.

Jednak na podstawie zezna ofiary i wyników penej morfologii krwi , jego krew zgadzaa si z krwi gwaciciela. 24 sierpnia 1987 r. McKnight zosta uznany winnym kilku przypadków porwania, napadu, gwatu i usiowania zabójstwa, otrzymujc 63 lata wizienia.

Naraenie

Po skazaniu zosta przeniesiony do wizienia stanowego Salinas Valley, aby odby kar. Dwanacie lat po odbyciu wyroku ledczy ponownie zaczli snu hipotezy, e McKnight móg by odpowiedzialny za niewyjanione morderstwa w rejonie Oakland i prawdopodobnie w innych rejonach wschodniej zatoki. Dostali potwierdzenie, aby pobra próbk DNA od McKnighta i wprowadzi j do kalifornijskiego systemu Combined DNA Index System (CODIS). McKnight zgodzi si i odda próbk krwi i liny. W kolejnych latach, dziki testowi profilowania DNA , McKnight zosta powizany z picioma gwatami-mordercami:

  • 22-letnia Betty Stewart. Jej gardo zostao podernite 22 wrzenia 1985 roku.
  • 17-letnia Diana Stone. Jej ciao zostao znalezione na terenie szkoy podstawowej w Oakland z ranami noowymi szyi 29 wrzenia 1985 roku.
  • 13-letnia Talita Dixon. Zostaa zasztyletowana 8 padziernika 1985 r.
  • 18-letnia Monica Davis. Zostaa zabita kilkoma uderzeniami w gow tpym przedmiotem 9 grudnia 1985 r.
  • 24-letnia Beverly Bryant. Zostaa pobita na mier 25 grudnia 1985 r.

Przekonanie i mier

Proces rozpocz si w sierpniu 2008 roku. McKnight zosta oskarony o wszystkie pi morderstw, co kwalifikowao go do kary mierci . Sam McKnight nie przyzna si do wszystkich 5 zarzutów, ale prokuratura zauwaya przytaczajce dowody DNA, które wizay go z miejscami zbrodni. Po prawie dwóch miesicach awa przysigych skadajca si z siedmiu kobiet i piciu mczyzn uznaa McKnighta winnym morderstw i 17 listopada 2008 r. zosta skazany na mier. Nie przyzna si do winy. Zosta przeniesiony do wizienia stanowego San Quentin, gdzie mia czeka na egzekucj.

W kolejnych latach McKnight siedzia w celi mierci w oczekiwaniu na egzekucj. 17 padziernika 2019 r., po ponad 33 latach spdzonych za kratkami i 11 latach w celi mierci, McKnight zmar w wieku 65 lat z niewyjanionych przyczyn.

Zobacz te

Ogólny

Bibliografia

Spinki do mankietów

Opiniones de nuestros usuarios

Aleksander Graczyk

To dobry artykuł dotyczący Anthony McKnight. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Albert Strzelecki

Ten wpis na Anthony McKnight pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Dagmara Janicki

Bardzo ciekawy ten post o Anthony McKnight.

Kinga Muszyński

Wreszcie artykuł o Anthony McKnight, który jest łatwy do przeczytania.

Lidia Skowroński

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.