Anthony MelchiorriWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Melchiorri, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Melchiorri, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Melchiorri, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Melchiorri, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Melchiorri, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Melchiorri. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Melchiorri
Urodzony 24 maja 1965
Zawód Ekspert w brany hotelarskiej
lata aktywnoci 2012 obecnie

Anthony Melchiorri jest ekspertem w dziedzinie gocinnoci i osobowoci telewizyjn, który jest twórc, wspóproducentem wykonawczym i gospodarzem programu Hotel Impossible prowadzonego przez Travel Channel .

Wczesne ycie i edukacja

Melchiorri urodzi si na Brooklynie w Nowym Jorku i wychowa w dzielnicy Sheepshead Bay w dzielnicy Nowego Jorku . Suy w Siach Powietrznych Stanów Zjednoczonych .

Kariera

Pierwsza praca Melchiorri w brany hotelarskiej bya w Embassy Suites jako Night Auditor w Overland Park, KS. Dziesi miesicy póniej zosta nocnym managerem w miejskim hotelu Plaza . Przez nastpne cztery lata awansowa na stanowisko Dyrektora Operacji Front Office. Po tym, jak 11-latka wesza do Plaza i zapytaa go: Panie, gdzie jest Eloise, On i Randee Glick stworzyli wycieczk po hotelu Eloise .

Nastpnie zosta mianowany dyrektorem generalnym hotelu Lucerne na Upper West Side w Nowym Jorku . Pod jego kierownictwem Lucerna zostaa wybrana jako hotel z najlepsz obsug w przewodniku New York Times.

W 2005 roku opuci Lucern, aby obj stanowisko dyrektora generalnego historycznego hotelu Algonquin w Nowym Jorku . Po przekonaniu wacicieli, aby zamknli Algonquin na 29 dni, nadzorowa renowacj budynku i jego wizerunku za 15 milionów dolarów, przywracajc mu wietno synnego Okrgego Stou Algonquin . Zaktualizowa pokoje, przeniós restauracje i zdoby wysok ocen hotelu w przewodniku Michelin. Zorganizowa kampanie reklamowe, takie jak Martini 10.000 $ Algonquina, zdoby nagrod Hospitality Sales & Marketing Association International Best of Show Award i ogólnie promowa odnowiony hotel. Melchiorri pomaga równie w zarzdzaniu Nickelodeon Hotel and Resort. Nastpnie zosta pierwszym wiceprezesem Tishman Hotels, a póniej starszym wiceprezesem New York Hotel Management Company. W tym charakterze Melchiorri pomóg stworzy 310-apartamentowy hotel na Times Square.

Melchiorri zaoy nastpnie wasn firm zajmujc si zarzdzaniem hotelami i doradztwem, Argeo Hospitality.

Hotel niemoliwe

Po penieniu funkcji producenta wykonawczego filmu Wisegal z cyklu Lifetime w 2008 roku , z udziaem Alyssy Milano , Melchiorri i innego producenta wykonawczego Leo Rossiego , którego zna z brany hotelarskiej, opracowa pomys Melchiorriego na program ulepszania hoteli, co doprowadzio do powstania Travel Channel seria Hotel niemoliwe . Kady odcinek przedstawia hotel, w którym pojawiaj si problemy, z którymi Melchiorri i jego zespó musz si upora w mniej ni tydzie. Serial zadebiutowa w 2012 roku i trwa osiem sezonów. Melchiorri gocio równie Extreme Hotels przez dwa sezony.

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Alexandra Biernacki

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Anthony Melchiorri

Alex Zawadzki

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Rahul Godlewski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthony Melchiorri.