Anthony MixWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Mix, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Mix, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Mix, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Mix, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Mix, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Mix. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Mix
Wolny agent
Pozycja: Szeroki odbiornik
Informacje osobiste
Urodzi si: ( 1983-01-20 )20 stycznia 1983
Bay Minette, Alabama
Wzrost: 6 stóp 5 cali (1,96 m)
Waga: 240 funtów (109 kg)
Informacje o karierze
Liceum: Bay Minette (AL) Hrabstwo Baldwin
Szkoa Wysza: Kasztanowy
Niewykorzystane: 2006
Historia kariery
 * Tylko poza sezonem i/lub czonek druyny treningowej
Statystyki kariery NFL
Przyjcia: 3
Odbiór jardów: 39
Odbieranie niszczycieli czogów: 0
Statystyki areny kariery
Przyjcia: 19
Odbiór jardów: 219
Odbieranie niszczycieli czogów: 5
Statystyki na NFL.com  ·  ArenaFan.com

Anthony Mix (ur. 20 stycznia 1983) jest szerokim odbiorc futbolu amerykaskiego , który obecnie jest wolnym agentem . W 2006 roku zosta podpisany przez New York Giants jako wolny agent, który nie zosta sfinalizowany . Gra w uniwersyteck pik non w Auburn .

Mix by równie czonkiem Washington Redskins i Tampa Bay Buccaneers .

Kariera kolegialna

Statystyka

Otrzymujcy
Rok Zespó Rec Jardy rednia TD
2002 Kasztanowy 13 193 14,8 1
2003 Kasztanowy 21 235 11.2 1
2004 Kasztanowy 19 294 13,3 3
2005 Kasztanowy 23 288 12,5 2
Kariera zawodowa 76 1,110 13,3 7

Mix, rodowity mieszkaniec Bay Minnete, zwróci na siebie uwag rekrutów w caym kraju po skompletowaniu kariery w szkole redniej, w której wyrónia si umiejtnociami szerokiego odbiorcy, rozgrywajcym i defensywnym. By wszechstronnym sportowcem, by take utalentowanym koszykarzem i gwiazd toru, zanim zdecydowa si podpisa kontrakt z Auburn, aby gra w pik non zim 2001 roku. rotacja odbiorników w 2002 roku. Mix odniós spory sukces w swoim debiutanckim roku. Wyskoczy z par obroców, zdobywajc 16 jardów w meczu z Mississippi State i odebra dug karier przez 46 jardów w wygranym 17-7 z Alabam.

W 2003 roku Mix przeszed na tight end, rozpoczynajc sezon w drugiej druynie. Zagra swój najlepszy mecz do tej pory w przegranej 31-7 z LSU, apic 5 poda na 47 jardów i przyoenie. Zaj 4 miejsce w druynie we wszystkich gównych kategoriach statystycznych.

Mix by gównym wkadem niepokonanej druyny mistrzów SEC w 04', bdc pitym w kolejnoci odbiorc za ofensyw, która wynosia rednio 32,1 punktu na mecz. Grajc gównie tight endem, rozpocz 4 gry i widzia czas gry w 9 innych. Mia najlepszy w karierze 2 TD w 43-14 drubbingu stanu Mississippi, strzelajc z 5 i 58 jardów. Swoj karier zwiza wysoko, majc 76 jardów w meczu z Arkansas i zosta wybrany Graczem Tygodnia Druyny Specjalnej Trenerów przeciwko Cytadeli. W decydujcym zwycistwie nad Gruzj zapa 29-jardowe podanie od Carnella Williamsa i mia ogromny 53-jardowy wzrost w Sugar Bowl kontra Virginia Tech. Jego 294 jardy w sezonie byy najlepszym w karierze.

W 2005 roku Mix przeszed z powrotem do szerokiego krgu, gdzie sta si trzecim najbardziej podnym odbiorc zespou. Mia wiele zapa w 8 meczach i mia jeden z lepszych wystpów w swojej karierze w rozdzierajcej serce przegranej z LSU. Przeciwko Bengalom zapa 5 poda na 69 jardów i gola na 4 minuty przed kocem czwartej kwarty. Mia przyjcie z 35 jardów przeciwko Georgii, które ustanowio wynik Auburn i zapa podanie z 19 jardów nad rodkiem, które doprowadzio do przyoenia w Iron Bowl. Zapanie 11 jardów w grze w krgle przeciwko Wisconsin dao Mixowi ponad 1000 jardów do zdobycia w jego karierze Auburn.

Profesjonalna kariera

Giganci Nowego Jorku

Mix zosta podpisany przez New York Giants jako wolny agent unrafted po drafcie NFL 2006 , w którym wybrano dwóch innych odbiorników Auburn ( Devin Aromashodu i Ben Obomanu ). Mix spdzi cay sezon 2006 w skadzie treningowym Giants, ale po imponujcym obozie treningowym i przedsezonowym zdoa wama si do aktywnego skadu zespou, aby rozpocz sezon 2007. Zagra w kadym z pierwszych czterech meczów, notujc trzy chwyty na 39 jardów w jednym meczu, ale zosta uchylony 3 padziernika 2007 r., aby zrobi miejsce na licie dla specjalisty ds. powrotów Domenika Hixona (który zosta odwoany z Denver Broncos ).

Waszyngton Czerwonoskórzy

20 listopada 2007 Mix zosta podpisany przez Washington Redskins z druyny treningowej Giants, czc go ponownie z Jasonem Campbellem - jego rozgrywajcym w Auburn. 5 stycznia 2008 roku Mix odzyska przytumiony kickoff podczas meczu playoff z dzik kart przeciwko Seattle Seahawks .

Mix zama ebro w drugim meczu przedsezonowym zespou w 2008 roku. Zosta zwolniony przez zespó podczas kocowych ci 30 sierpnia i spdzi sezon poza pik non.

Bukanie z Tampa Bay

Mix podpisa kontrakt z Tampa Bay Buccaneers 24 stycznia 2009 r. Zosta wydany 6 maja 2009 r.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Ada Staniszewski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Mix i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Henryk Chmielewski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Anthony Mix.

Ilona Michalik

Ten artykuł o zmiennej Anthony Mix przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.