Anthony Nicholls (aktor)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Nicholls (aktor), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Nicholls (aktor), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Nicholls (aktor), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Nicholls (aktor), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Nicholls (aktor), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Nicholls (aktor). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony'ego Nichollsa
Anthony Nicholls (aktor).jpeg
Urodzi si ( 1902-10-16 )16 padziernika 1902
Windsor , Berkshire , Anglia
Zmar 22 lutego 1977 (1977-02-22)(w wieku 74)
Londyn , Anglia
lata aktywnoci 1946-1977
Maonkowie Wiara Kent (-1977; jego mier)
Dzieci Phoebe Nicholls
Rodzice) Horace Nicholls
Florence Holderness
Krewni Tom Sturridge (wnuk)
Matilda Sturridge (wnuczka)

Anthony Nicholls (16 padziernika 1902 - 22 lutego 1977) by aktorem angielskim.

ycie i kariera

Nicholls urodzi si 16 padziernika 1902 w Windsor , Berkshire , Anglia, syn Florence (z domu Holderness) i fotoreporter Horace Nicholls . Wyróniajc si na szekspirowskiej scenie u boku rodziny Redgrave'ów , Laurence'a Oliviera i Petera O'Toole'a , w swoich filmach przedstawi rol urzdników pastwowych. Ponadto zagra w BBC Radio Doctora Thorndyke'a R Austina Freemana. w Nadzorze pana Pottermacka w 1963 r. Odcinek zosta zachowany.

Amerykaska publiczno po raz pierwszy zobaczya Nichollsa w towarzystwie Ronalda Reagana , Richarda Todda i Patricii Neal w The Hasty Heart . Zadebiutowa w telewizji w 1949 roku i kontynuowa sta prac w aktorstwie przez cztery dekady, w tym w nagrodzonym Oscarem filmie z 1966 roku Czowiek na wszystkie pory roku . W serialu The Champions wcieli si w rol WL Tremayne'a, nadzorcy trzech cile tajnych agentów.

ycie osobiste

Nicholls i jego ona, Faith Kent, mieli córk, aktork Phoebe Nicholls , której dwoje dzieci to aktorzy: syn Tom Sturridge i córka Matilda Sturridge . Anthony Nicholls zmar w wieku 74 lat 22 lutego 1977 roku.

Filmografia

Telewizja

Scena

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Dorota Kowalewski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Kaja Sawicki

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Nicholls (aktor).

Marzena Panek

To dobry artykuł dotyczący Anthony Nicholls (aktor). Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Eryk Madej

Musiałem znaleźć coś innego na temat Anthony Nicholls (aktor), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.