Anthony PeddleWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Peddle, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Peddle, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Peddle, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Peddle, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Peddle, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Peddle. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Peddle
Informacje osobiste
Narodowo brytyjski
Urodzi si ( 11.05.1971 )11 maja 1971
Northampton , Wielka Brytania
Sport
Kraj  Wielka Brytania
Sport Trójbój siowy
Wydarzenia Kategoria -48 kg

Anthony Peddle (ur. 11 maja 1971) by brytyjskim ciarowcem paraolimpijskim . Peddle wzi udzia w siedmiu Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich, co byo rekordow liczb dla brytyjskiego sportowca. Zdoby zoto na Igrzyskach w Sydney w 2000 roku oraz brzowy medal na Igrzyskach w 1992 i 1996 roku .

Historia osobista

Peddle urodzi si w Northampton w 1971 roku. Ma rozszczep krgosupa .

Kariera sportowa

Peddle zaj si podnoszeniem ciarów jako nastolatek. W wieku 17 lat zosta wybrany do rywalizacji w druynie Wielkiej Brytanii na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Seulu w 1988 roku. Cztery lata póniej zdoby swój pierwszy medal paraolimpijski, brzowy w 52 - kilogramowym podnoszeniu ciarów w Barcelonie . W 1994 roku Peddle zdoby srebro na Mistrzostwach wiata w Trójboju Siowym IPC w Upsalla w kategorii 48 kg. Nastpnie doda drugi brzowy medal paraolimpijski na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku . Kontynuowa swoj seri medali, zdobywajc kolejne drugie miejsce na Mistrzostwach wiata IPC w Trójboju Siowym w 1998 roku.

Na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich 2000 w Sydney Peddle ustanowi nowy rekord wiata 168 kg w wadze -48 kg, zdobywajc przy tym zoty medal. Byby to jego ostatni wany medal, chocia Peddle mia bra udzia w trzech kolejnych Igrzyskach Paraolimpijskich, koczc swoj karier na ojczystej ziemi na Igrzyskach w Londynie w 2012 roku . Oprócz reprezentowania Wielkiej Brytanii Peddle wzi udzia w jednym z Igrzysk Wspólnoty Narodów jako czonek reprezentacji Anglii. Tam startowa w wyciskaniu awek, zajmujc jedenaste miejsce.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Piotr Tokarski

Ten wpis na Anthony Peddle pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Zdzislaw Urban

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Lucyna Sikorski

Dzięki za ten post na Anthony Peddle, właśnie tego potrzebowałem

Aleksandra Chmielewski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Anthony Peddle.