Anthony Phillips (ofensywny liniowy)Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Phillips (ofensywny liniowy), jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Phillips (ofensywny liniowy), które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Phillips (ofensywny liniowy), których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Phillips (ofensywny liniowy), ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Phillips (ofensywny liniowy), bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Phillips (ofensywny liniowy). Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Phillips
Nr 68
Urodzony: ( 06.07.1966 )6 lipca 1966
Informacje o karierze
Stanowiska Ofensywny stranik
Wysoko 6 stóp 3 cale (191 cm)
Waga 286 funtów (130 kg)
Szkoa Wysza Oklahoma
Liceum Jenks (OK)
Projekt NFL 1989 / Runda: 12 / Pick: 333
Opracowany przez Chicago Bears
Historia kariery
Jako gracz
1984 - 1988 Oklahoma Sooners
Najwaniejsze wydarzenia zawodowe i nagrody

Anthony Phillips (ur 06 lipca 1966), amerykaski sportowiec i biznesmen, który gra w pik non na University of Oklahoma od 1984 do 1988 roku dwa razy na All-America odebra w Offensive Guard zosta sporzdzony po jego ostatnim roku przez NFL S Chicago Bears , ale Phillips zdecydowa si zrezygnowa z profesjonalnej piki nonej. Zamiast tego Phillips wybra karier biznesow i jest wiceprezesem w Bank of Oklahoma .

Kariera sportowa

Anthony Phillips gra w Jenks High School i zosta wybrany jako obroca wszystkich stanów. Zrekrutowany na University of Oklahoma, aby gra jako obroca, Phillips na pierwszym roku zmieni koszul . Jako ofensywny zawodnik liniowy, Phillips o wadze 6'3 "274 funtów, gra w reprezentacji narodowej Oklahoma Sooners w 1985 roku , doczajc do swojego starszego brata Jona, który gra ofensywnie.

Phillips by uczestnikiem konferencji All- Big Eight jako ofensywny atak podczas pierwszego roku mistrzostw kraju i wybra akademick All-Big Eight. W 1986 roku Phillips zosta przeoony na obron ofensywn na drugim roku i zosta wybrany na wszystkie konferencje i ca Ameryk na nowym stanowisku, a take jako akademicki All-Big Eight; z 1986 Sooners zakoczy sezon Nr 2. W swojej kampanii juniorskiej w 1987 roku Phillips powróci jako starter do ofensywnej stray i ponownie zosta wybrany na wszystkie konferencje pikarskie i akademickie; z 1987 Sooners poszed niepokonany w sezonie regularnym, ale straci mistrzostwo kraju do Miami w 1988 roku Orange Bowl . Zespó Sooners z 1988 roku zaj 14 miejsce, ale Phillips zosta ponownie wybrany All-Big Eight i konsensusem All-America, a czwarty rok z rzdu, akademicki all-kongres. Ponadto na ostatnim roku jego zaangaowanie w lekkoatletyk i nauk akademick zostao uhonorowane przez College Sports Information Directors of America , wybierajc go Academic All-America i NCAA , uznajc go za jednego z dzisiejszych najlepszych sportowców.

Wiedziaem, e moja kariera w NFL bdzie w najlepszym razie krótkotrwaa i zdecydowaem, e bdzie mi lepiej, gdybym ruszy dalej. Wtedy bya to trudna decyzja; jednak myl, e to bya dobra decyzja. Im wicej czasu mija, tym lepiej si z tym czuj. Kiedy jed z rodzin na nartach w Kolorado lub bierzemy udzia w Tulsa Run, zdaj sobie spraw z korzyci wynikajcych z podjcia takiej decyzji.

- Anthony Phillips,
cytowany w Tulsa People , stycze 2011

Podczas swoich czterech sezonów Phillips kadego roku by akademickim i atletycznym All-Big Eight, jednym z zaledwie trzech pikarzy OU, którym udao si osign to osignicie. Ale kontuzje kolana przed ostatnim rokiem sprawiy, e gra w NFL bya mniej prawdopodobna. Phillips zosta powoany na 333 miejsce w 1989 NFL Draft przez Chicago Bears i bra udzia w ich wiosennym mini-obozie, ale zdecydowa si nie uczestniczy w ich obozie treningowym.

Poniejsze ycie

Phillips pracowa ju w firmie maklerskiej w Edmond w stanie Oklahoma i doczy do niej na peny etat po zdaniu trzeciego testu papierów wartociowych. Phillips póniej doczy do Bank of Oklahoma i obecnie jest wiceprezesem ds. Rozwoju biznesu. Mieszka w Tulsie z on i trójk dzieci.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Greg Cieślak

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Lukas Niemiec

Ten artykuł o zmiennej Anthony Phillips (ofensywny liniowy) przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Alexander Bartkowiak

Świetny post o Anthony Phillips (ofensywny liniowy).

Gerard Pietrzak

Wreszcie artykuł o Anthony Phillips (ofensywny liniowy), który jest łatwy do przeczytania.