Anthony PleethWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Pleeth, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Pleeth, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Pleeth, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Pleeth, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Pleeth, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Pleeth. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Pleeth , urodzony w 1948 roku w Londynie , jest angielski wiolonczelista , specjalizujcy si w wykonawstwo historyczne muzyki z 18 i 19 wieku na instrumentach z epoki.

Biografia i kariera

Studiowa wiolonczel z ojcem, znanym wiolonczelist William Pleeth , w Guildhall School of Music and Drama , gdzie by zoty medalista w 1966 roku zoy pierwsze nagrania dla BBC w wieku 13. By zaoycielem Galliard Trio (z Trevor Pinnock , klawesyn i Stephen Preston , flet ), z którym wystpowa od 1965 do jego likwidacji w 1972 r.

By gównym wiolonczelist The Academy of Ancient Music , a póniej The English Concert , pozostawiajc w 1985 roku, ale pozostajc czonkiem English Concert Grupa Kameralnej a 1991. Jego nagrania zostay zawarte wiolonczeli koncertów Vivaldiego z English Concert a Academy of Ancient Music, jak równie jako solista wiolonczela w wielu utworach orkiestrowych i Concerti Grossi z tych dwóch orkiestr. Nagra sonaty wiolonczelowe z Geminianiego i Marcello (Christopher Hogwoodem i Richard Webb,) i Vivaldiego (z Robertem Woolley i Suki Towb), sonaty Trio Haendla i Corellego i kameralistyki przez JC Bach z koncertu angielskiej grupy Chamber. Z fortepianist Melvyn Tan nagra Beethoven s kompletne sonaty i Wariacje na wiolonczel i fortepian. Jego zainteresowania muzyczne nie ograniczaj si do okresu rozliczeniowego; gra nowoczesn wiolonczeli i jego wiolonczela Zespó wystpowa i nagrywa Bachianas Brasileiras 1 i 5.

Zosta mianowany profesorem wiolonczeli w Guildhall School of Music & Drama w 1969 roku oraz w Royal College of Music w 1986 roku.

Oprócz wystpów Classical, ma on równie na wielu cieek dwikowych do filmów, takich jak We Were Soldiers przez Nick Glennie-Smith , Gladiator przez Hansa Zimmera i Lisy Gerrard i Tron: Dziedzictwo przez Daft Punk .

Referencje

Opiniones de nuestros usuarios

Lukas Kuczyński

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Anthony Pleeth i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Sebastian Nowakowski

Ładny artykuł z _zmienna.

Sylwia Janiak

W tym poście o Anthony Pleeth dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.