Anthony Quinton KeasbeyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Anthony Quinton Keasbey, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Anthony Quinton Keasbey, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Anthony Quinton Keasbey, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Anthony Quinton Keasbey, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Anthony Quinton Keasbey, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Anthony Quinton Keasbey. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Quinton Keasbey
Anthony Quinton Keasbey.jpg
Prokurator USA w okrgu New Jersey
W urzdzie
1861-1886
Prezydent Abraham Lincoln , Andrew Johnson , Ulysses S. Grant , Rutherford B. Hayes , James Garfield , Chester A. Arthur i Grover Cleveland
Poprzedzony Garret S. Cannon
zastpiony przez Praca Hilliard Lippincott
Dane osobowe
Urodzi si ( 1824-03-01 )1 marca 1824
Salem, New Jersey
Zmar 4 kwietnia 1895 (1895-04-04)(w wieku 71 lat)
Rzym, Wochy
Maonka(e) Elizabeth Welsh Miller (ma 1848; zm. 1852)
Edwina Louise Welsh Miller (ma 1876; zm. 1888)
Dzieci 9
Alma Mater Yale , BA (1843)
Zawód Prawnik
Autor

Anthony Quinton Keasbey (1 marca 1824 4 kwietnia 1895) by prawnikiem, który suy jako prokurator w okrgu New Jersey pod rzdami siedmiu prezydentów. Ponadto jest autorem ksiki o poezji zatytuowanej From the Hudson to the St Johns and Home Flowers: Pressed in My Law-books . By take czci pisania Marching Song of the First Arkansas , ponadto napisa ksik prawnicz zatytuowan Slavery in New Jersey.

Wczesne ycie

Urodzi si w 1824 roku jako syn dr Edwarda i Mary Parry Keasbey, drugiego z piciorga rodzestwa w Salem, New Jersey , miecie skolonizowanym przez jego przodków. W 1843 ukoczy Yale , a wkrótce potem zosta studentem prawa w gabinecie Francisa L. McCullocha. Ukoczy studia w Newark w stanie New Jersey , aw padzierniku 1846 zosta przyjty do palestry . Rozpocz wykonywanie zawodu. W 1855 nawiza wspóprac z Cortlaudt Parker, zwizek trwa ponad dwadziecia lat.

Prokurator USA

W kwietniu 1861 otrzyma od prezydenta Lincolna nominacj na prokuratora okrgu New Jersey , aw 1865 zosta ponownie powoany. Jednak po mierci Lincolna odkryto, e komisja do jego ponownego powoania w 1865 roku nie zostaa podpisana, a Keasbey zosta nastpnie mianowany przez prezydenta Johnsona do nastpnej sesji senatu . W 1866 r. zosta powoany na kolejn czteroletni kadencj. W 1870 zosta ponownie mianowany przez prezydenta Granta i ponownie w 1874. W 1879 urzd zosta mu ponownie przyznany na czteroletni kadencj. W ten sposób sprawowa to stanowisko nieprzerwanie od wiosny 1861 do 1886, okres nieprzerwanej wadzy duszy ni jakikolwiek inny prokurator okrgowy w Unii.

Poniejsze ycie

W 1876 r. spóka, która istniaa pomidzy Keasbeyem i Parkerem, zostaa rozwizana, a Keasbey powiza ze sob swoich dwóch synów, Edwarda Quintona i George'a, pod nazw AQ Keasbey & Sons. Wniós kilka cennych wkadów do broszury i literatury periodycznej swoich czasów i nie szukajc reputacji poety , napisa i wydrukowa prywatnie wiele piknych wersetów, takich jak jego ksika From the Hudson to the St. John's . Jest autorem kilku ksiek pod pseudonimem i kilka anonimowo, a ksiki powstay z jego notatek i wierszy po jego mierci.

mier

Keasbey zmar 4 kwietnia 1895 roku w Rzymie .

Bibliografia

Niektóre z pism Antoniego

  • Anthony Q., Keasbey (15 marca 1886). Wadza Kongresu nad wodami eglownymi . Z New Jersey Law Journal za marzec 1886 : 9-26. OCLC  053828417 przez podpisany: AQ Keasbey, Newark, NJ, 15 marca 1886.
  • Keasbey, Anthony Q. (1886). Soce, jak postrzega je czowiek w rónych epokach, przemówienie odczytane przed historycznym spoeczestwem Long Island, 8 kwietnia 1881 roku . Newark.
  • Keasbey, Anthony Q. (1885). Przejcie przez przesmyk przez Chiriqui i Golfo Dulce .
  • Keasbey, Anthony Q. (19 stycznia 1882). Dwusetlecie zakupu East New Jersey przez wacicieli. Artyku czytany przed New Jersey Historical Society, Trenton, 19 stycznia 1882 r .
  • Keasbey, Anthony Q. (1874). Od rzeki Hudson do St. Johns . Newark, New Jersey: Prasa dziennika Newark. Numer ISBN 9780267685868.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Magdalena Skrzypczak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Anthony Quinton Keasbey jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Sonia Bieniek

Ładny artykuł z _zmienna.

Leszek Kubicki

Bardzo ciekawy ten post o Anthony Quinton Keasbey.