Antidona



Wszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antidona, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antidona, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antidona, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antidona, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antidona, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antidona. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antidona
Anthidona znajduje si w Grecji
Antidona
Antidona
Lokalizacja w obrbie jednostki regionalnej
DE Antidonos.svg
Wspórzdne: 38°29N 23°27E / 38,483°N 23,450°E / 38.483; 23.450 Wspórzdne : 38°29N 23°27E / 38,483°N 23,450°E / 38.483; 23.450
Kraj Grecja
Region administracyjny Grecja rodkowa
Jednostka regionalna Eubea
Miasto Chalkida
  Jednostka miejska 137,3 km 2 (53,0 ²)
Populacja
 (2011)
  Jednostka miejska
7309
  Gsto jednostek komunalnych 53 / km 2 (140 / mil kwadratowych)
Strefa czasowa UTC+2 ( EET )
  lato (czas letni ) UTC+3 ( EEST )
Rejestracja pojazdu

Anthidona ( grecki : ) to dawna gmina w jednostce regionalnej Eubea w Grecji . Zosta nazwany na cze staroytnego miasta Boeotian Anthedon . W czasie reformy samorzdowej z 2011 roku sta si jednostk miejsk Chalcis . Populacja wynosia 7309 mieszkaców wedug spisu z 2011 r., a powierzchnia gruntów wynosi 137,266 km². Siedziba gminy znajdowaa si w Drosi . Chocia jest czci jednostki regionalnej Eubea, nie znajduje si na wyspie Eubea , ale na staym ldzie, poczonym z pónocno-wschodni czci Beocji .

Zewntrzne linki

Bibliografia


Opiniones de nuestros usuarios

Albert Mazur

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Teresa Baran

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Antidona, jest to bardzo dobra opcja.

Michal Stefański

Ten wpis na Antidona pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Max Bartczak

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Antidona, daje dużo pewności.