Antoni BledsoeWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoni Bledsoe, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoni Bledsoe, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoni Bledsoe, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoni Bledsoe, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoni Bledsoe, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoni Bledsoe. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Bledsoe
Urodzony 1733
Hrabstwo Culpeper, Wirginia
Zmary 20 lipca 1788 r
Castalian Springs, hrabstwo Sumner, Tennessee
Narodowo amerykaski
Zawód
 • Inspektor
 • Polityk
 • Oficer wojskowy
Tytu Pukownik
Maonka(e) Mary Ramsey Bledsoe
Dzieci 10
Krewni Isaac Bledsoe (brat)
Jacob Bledsoe Senior (brat)

Anthony Bledsoe (1733-1788) by amerykaskim geodet, politykiem i pukownikiem wojskowym. Suy w wojnie francusko-indyjskiej i amerykaskiej wojnie o niepodlego .

Biografia

Wczesne ycie

Anthony Bledsoe urodzi si w 1733 r. w hrabstwie Culpeper w stanie Wirginia (lub hrabstwie Spotsylvania w stanie Wirginia ). Jego ojcem by Abraham Bledsoe. Jego brami byli Isaac Bledsoe (1735-1793) i Jacob Bledsoe senior (1724-1817).

Kariera

Suy w wojnie francusko-indyjskiej 1754-1763 w milicji Wirginii.

Po wojnie peni funkcj sdziego pokoju w hrabstwie Augusta w 1769 r., Botetourt w 1770 i 1771 r. oraz Fincastle w 1773 i 1774 r. W latach 1775-1776 zasiada równie w Komitecie Bezpieczestwa Fincastle. dowodzi Fort Patrick Henry na Long Island of the Holston w Tennessee . W nastpnym roku, w 1777, zosta wybrany do Izby Delegatów Wirginii .

W 1779 r. zosta geodet zachodnich czci Wirginii i Karoliny Pónocnej, aby ustali granice dla przyszych bada. W nastpnym roku, w 1780, zosta sdzi pokoju dla nowo utworzonego hrabstwa Sullivan County w Pónocnej Karolinie ; w 1781 i 1782 by jej senatorem stanowym. W 1783 by jednym z geodetów rezerwatu wojskowego nadania ziemi Pónocnej Karoliny. W tym samym roku, w 1783, zosta sdzi pokoju w nowym hrabstwie Davidson w stanie Tennessee , nazwanym na cze generaa Karoliny Pónocnej Williama Lee Davidsona (1746-1781). Podczas amerykaskiej wojny o niepodlego 1775-1783 suy jako pukownik w Davidson County Regiment milicji Pónocnej Karoliny. Jednostki, w których suy podczas rewolucji amerykaskiej to:

 • Major w jednostce Virginia (1776)
 • Major w puku milicji hrabstwa Washington (1777-1779)
 • Major w Puku Sullivan County milicji Pónocnej Karoliny (1779-1781)
 • Podpukownik w Puku Milicji Hrabstwa Sullivan (1781-1783)
 • Pukownik nad pukiem milicji hrabstwa Davidson (1783)

Krótko po wojnie, 1785-1786, peni funkcj senatora stanowego w hrabstwie Davidson w stanie Tennessee. Sta si take wczesnym osadnikiem w hrabstwie Sumner w stanie Tennessee , budujc to, co stao si znane jako Stacja Bledsoe w Castalian Springs w stanie Tennessee . Do 1787 peni funkcj prezesa sdu hrabstwa Sumner. Suy równie jako geodeta tego obszaru, starajc si trzyma Indian na dystans.

ycie osobiste

Polubi Mary Ramsey Bledsoe (1734-1808) z Augusta County w Wirginii w latach 60. XVII wieku. Mieli piciu synów i sze córek:

 • Abraham Bledsoe
 • Thomas Bledsoe
 • Sarah Bledsoe
 • Anthony Bledsoe Jr.
 • Izaak Bledsoe
 • Henry Ramsey Bledsoe
 • Rachel Bledsoe
 • Polly Bledsoe
 • Roztropno Bledsoe
 • Susan Bledsoe

mier

Zosta zabity przez rdzennych Amerykanów 20 lipca 1788 r. w Castalian Springs w stanie Tennessee.

Dziedzictwo

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Lukasz Cichoń

Musiałem znaleźć coś innego na temat Antoni Bledsoe, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Mieczyslaw Borkowski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Antoni Bledsoe, jest to bardzo dobra opcja.

Zenon Karczewski

Bardzo ciekawy ten post o Antoni Bledsoe.

Pawel Janicki

To dobry artykuł dotyczący Antoni Bledsoe. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.