Antoni BlissWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoni Bliss, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoni Bliss, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoni Bliss, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoni Bliss, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoni Bliss, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoni Bliss. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Bliss by duchownym Kocioa anglikaskiego i wikariuszem Portsmouth .

Bliss by czonkiem Worcester College w Oksfordzie i otrzyma stopnie BA w 1719, MA w 1722 i DD w 1733. Zosta wywicony w 1722 i by wikariuszem Portsmouth od 1724 a do mierci w 1738. Jako teolog pisa przeciwko pomysowi Thomasa Chubba , e sam rozum wystarcza w teologii.

Jego ksiki obejmoway

  • Kazanie wygoszone w kociele parafialnym w Portsmouth w sobot XXX stycznia. 1725
  • List in Vindication of God's Presence of Conveniences against sprzeciwy pana Fancourta, w jego pónym eseju o wolnoci, asce i przewidywalnoci (1730): odpowied na esej Samuela Fancourta o wolnoci, asce i przewidywalnoci
  • Uwagi na temat dyskursu pana Chubba dotyczcego rozumu (1731): odpowied na dyskurs dotyczcy rozumu Thomasa Chubba
  • Uwagi na temat zarzutu i obrony zarzutu z ludzkiego rozumu (1733): odpowied na Apel o ludzki rozum Johna Jacksona i Obrona zarzutu z ludzkiego rozumu: bycie odpowiedzi na ksik zatytuowan, A Proba o Bosk Zemst
  • Wywietlane oszczerstwa i zniesawienie: lub krótki esej na nowe pytanie teologiczne, mianowicie. Czy dobroczynno jest potpiajc herezj W licie do wielebnego pana Du-Garda z Fareham w Hampshire (1735): William Du-Gard odpowiedzia z oszczerstwem i zniesawieniem ripostowa: Lub, kilka krótkich animadwersji na bdnej i niebezpiecznej pozycji, ostatnio awansowany i broniony przed pras

Syn Blissa, take Anthony Bliss, by czonkiem Queen's College w Oksfordzie i otrzyma stopie licencjata w 1751 roku. By wikariuszem Meriden i zasiedziaym w Castle Bromwich , oba w hrabstwie Warwick . Po jego mierci w 1815 roku jego majtek przeszed w rce Jamesa Kittermastera.

Bibliografia


Opiniones de nuestros usuarios

Luiza Karczewski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Helena Kurowski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Antoni Bliss, daje dużo pewności.

Bernard Tkaczyk

Ten artykuł o zmiennej Antoni Bliss przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Irina Olszewski

Artykuł o Antoni Bliss jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Bohdan Adamski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.