Antoni CielWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoni Ciel, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoni Ciel, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoni Ciel, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoni Ciel, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoni Ciel, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoni Ciel. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Cielcia
Urodzi si
Antoniego Cielcia

( 04.05.1959 )4 maja 1959
Hammersmith , Londyn , Anglia
Edukacja Bradfield College
Alma Mater Londyska Akademia Muzyki i Sztuki Dramatycznej
Zawód Aktor
Maonkowie Caroline Harker
Dzieci 3

Anthony Calf (ur. 4 maja 1959) to angielski aktor. Studiowa aktorstwo w London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA). Ma powtarzajce si role w telewizyjnym dramacie medycznym Holby City jako Michael Beauchamp oraz New Tricks jako DAC Robert Strickland. Pracowa take w teatrze, gdzie ma na swoim koncie produkcje Szalestwa Jerzego III z Teatrem Narodowym i Sen nocy letniej , Faszywy suga w Teatrze Narodowym i Rock'n Roll w Duke of York's Theatre . Zosta nominowany jako najlepszy aktor w Irish Times Theatre Awards 2008 za rol w Uncle Vanya w Gate Theatre . Wystpi w King Charles III na Broadwayu w 2015 roku.

Kariera zawodowa

Zadebiutowa w telewizji w 1982 roku w odcinku " The Visitation " Doctora Who , do serialu powróci 35 lat póniej w odcinku " Empress of Mars " z 2017 roku . Równie w 1982 roku dosta rol Digby'ego Geste'a w telewizyjnej adaptacji Beau Geste . Inne jego osignicia telewizyjne to rola powieciopisarza Lawrence'a Durrella w My Family and Other Animals (1987), Pip w Great Expectations i Pukownik Fitzwilliam w adaptacji BBC Duma i uprzedzenie z 1995 roku, a take Tom Faggus w BBC adaptacji Lorny Doone ( 2000 film) . Wystpowa take w odcinkach Doc Martin , Foyle's War , Midsomer Murders i Agatha Christie's Poirot .

W 2010 Calf gra minister spraw zagranicznych Anthony Eden w oywienie BBC w górze, Downstairs , ponownie wciela si w rol scenie Eden (dwadziecia lat starszego jako premier w czasie Suez ) w Howard Brenton s Never So Good (2008). W 2019 roku gra Williama Wickhama , zaoyciela brytyjskiego wywiadu zagranicznego, w niektórych odcinkach Poldark , seria 5.

ycie osobiste

Jest onaty z aktork Caroline Harker , z któr ma trzy córki.

Wybrane role filmowe, telewizyjne i teatralne

Kredyty telewizyjne obejmuj:

Kredyty filmowe obejmuj:

Kredyty teatralne obejmuj:

Linki zewntrzne i referencje

Opiniones de nuestros usuarios

Alexander Lewandowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antoni Ciel.

Wiktor Wrona

Bardzo ciekawy ten post o Antoni Ciel.