Antoni GattoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoni Gatto, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoni Gatto, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoni Gatto, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoni Gatto, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoni Gatto, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoni Gatto. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Gatto
Urodzi si ( 14.04.1973 )14 kwietnia 1973
Zawód
Strona internetowa http://anthonygatto.com/

Anthony Gatto (prawdziwe nazwisko Anthony Commarota , urodzony 14 kwietnia 1973) to amerykaski ongler, który posiada kilka rekordów wiata w onglerce . Zacz wystpowa w Las Vegas w wieku dziesiciu lat.

Urodzony na Manhattanie i dorastajcy w Maryland , by cudownym onglerem : w wieku dziewiciu lat wiatowej klasy. Po raz pierwszy wystpi w telewizji w wieku 8 lat w programie That's Incredible! Wczesne zetknicie si Gatto z onglerk i znaczn cz jego pocztkowego aktu mona przypisa jego ojczymowi Nickowi Gatto, wieloletniemu artycie.

W 1998 Gatto pozna swoj przysz on Danielle, która zostaa jego asystentk podczas jego wystpów. Zawodowa tancerka Danielle dodaa do swojego yciorysu umiejtnoci w stylu cyrkowym, aby towarzyszy mowi w wycieczkach cyrkowych. Danielle i Anthony pobrali si w 1999 roku i maj dwoje dzieci.

W 2000 roku zosta pierwszym i jak dotd jedynym onglerem, który zdoby prestiow nagrod Zotego Klauna na 24. Midzynarodowym Festiwalu Cyrkowym w Monte Carlo . W latach 2007 i 2009, wydajno Gatto by czci Cirque du Soleil s pokaz Koozå . W latach 2010-2012 bra udzia w przedstawieniu Cirque du Soleil La Nouba .

W 2012 roku Anthony Gatto wycofa si z wystpów w Cirque Du Soleil w celu prowadzenia firmy zajmujcej si renowacj betonu Big Top Concrete Resurfacing LLC pod swoim nazwiskiem Anthony Commarota. Firma zostaa zaoona przez niego w sierpniu 2012 roku i znajduje si w Orlando na Florydzie.

Umiejtnoci

Gatto wczeniej podzieli si rekordem dla wikszoci krgów onglowanych i apanych przynajmniej raz. Obecnie posiada 9 rekordów wiata w onglerce :

Piercionki
  • 7 dzwonków przez 15 minut 5 sekund w 2011 roku.
  • 8 dzwonków przez 1 minut 17 sekund w 1989 roku.
  • 9 piercieni na 235 poowów w 2005 roku.
  • 10 piercieni na 47 poowów w 2005 roku.
Kluby
  • 6 klubów przez 7 minut 38 sekund w 2005 roku.
  • 7 klubów przez 4 minuty 24 sekundy w 2005 roku.
  • 8 klubów na 16 poowów w 2006 roku.
kulki
  • 8 piek na 1 minut 13 sekund w 2006 roku.
  • 9 piek na 55 sekund w 2006 roku.

Zobacz te

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Adrian Przybylski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Antoni Gatto, jest to bardzo dobra opcja.

Damian Kowalewski

W tym poście o Antoni Gatto dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Elena Czech

To dobry artykuł dotyczący Antoni Gatto. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Teresa Kaczmarczyk

Informacje o zmiennej Antoni Gatto są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.