Antoni GosselinWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoni Gosselin, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoni Gosselin, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoni Gosselin, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoni Gosselin, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoni Gosselin, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoni Gosselin. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Gosselina
Nr 45 Ottawa Redblacks
2021, 45, Antoni Gosselin.jpg
Gosselin przed meczem Redblacks w 2021 roku.
Urodzi si: ( 1992-07-13 )13 lipca 1992
Otterburn Park , Quebec
Informacje o karierze
Status Aktywny
Stan CFL Krajowy
Stanowiska Stoper
Wzrost 6 stóp 1 cal (185 cm)
Waga 251 funtów (114 kg)
Uniwersytet Sherbrooke
projekt wietlówki kompaktowej 2017 / Runda: 2 / Wybór: 18
Sporzdzony przez Ottawa Czerwonoczarni
Historia kariery
Jako gracz
2017 obecnie Ottawa Czerwonoczarni
Statystyki kariery

Anthony Gosselin (ur. 13 lipca 1992) jest zawodowym obroc kanadyjskiej piki nonej dla Ottawa Redblacks z Canadian Football League (CFL).

Wczesna kariera

Gosselin gra w pik non w CEGEP dla Drummondville Voltigeurs od 2010 do 2013. Nastpnie gra w pik non U Sports dla Sherbrooke Vert et Or od 2014 do 2016.

Profesjonalna kariera

Gosselin zosta powoany przez Ottawa Redblacks w drugiej rundzie z 18. wyborem w klasyfikacji generalnej w 2017 CFL Draft i podpisa kontrakt z druyn 16 maja 2018 roku. Po obozie treningowym w tym roku zosta wybrany do aktywnego skadu i zadebiutowa zawodowo 23 czerwca 2017 r. przeciwko Calgary Stampeders . Zagra w pierwszych czterech meczach sezonu regularnego i ostatnich czterech meczach w tym sezonie, spdzajc pozostae mecze na licie osób niepenosprawnych, kontuzjowanych i rezerwowych. Gosselin zagra w swoim pierwszym meczu po sezonie 12 listopada 2017 roku w przegranym pófinale East z Saskatchewan Roughriders .

W 2018 roku Gosselin zagra w szeciu meczach sezonu regularnego i mia dwa przyjcia na cztery jardy. W sezonie 2019 gra w 15 meczach, w których mia trzy przyjcia na 18 jardów, a take mia cztery zespoy specjalne. Nie zagra w 2020 roku z odwoaniem sezonu 2020 CFL . Ponownie podpisa kontrakt z Redblacks na jednoroczne przeduenie w dniu 17 grudnia 2020 r.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Eva Rosiński

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Emil Owczarek

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoni Gosselin jest tym, którego szukałem.

Kalina Wilk

Ten artykuł o zmiennej Antoni Gosselin przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Dawid Konopka

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Antoni Gosselin.