Antoni MwambaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoni Mwamba, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoni Mwamba, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoni Mwamba, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoni Mwamba, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoni Mwamba, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoni Mwamba. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Mwamba
Informacje osobiste
Narodowo Zambii
Urodzony ( 1960-08-08 )8 sierpnia 1960
Zmary 21 stycznia 2021 (2021-01-21)(w wieku 60)
Lusaka , Zambia
Sport
Sport Boks
Rekord medalowy

Anthony Mwamba (8 sierpnia 1960 21 stycznia 2021) by zambijskim bokserem . Bra udzia w lekkiej mskiej konkurencji wagi póredniej na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1988 . Mwamba zdoby brzowy medal w wadze póredniej (67 kg) na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w 1990 roku . Zmar na COVID-19 podczas pandemii w Zambii .

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Sandra Gruszka

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoni Mwamba jest tym, którego szukałem.

Lukasz Szczepaniak

Artykuł o Antoni Mwamba jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.