Antoni RuddWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoni Rudd, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoni Rudd, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoni Rudd, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoni Rudd, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoni Rudd, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoni Rudd. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Rudd (ok. 1549-1615) by biskupem walijskim.

ycie

Ukoczy licencjat z Trinity College w Cambridge w 1567 i magisterium w 1570.

W 1584 r. zosta dziekanem Gloucester, a w 1594 r. biskupem St. David's. W 1596 r. wygosi celebrowane kazanie przed Elbiet I w paacu Richmond , w którym zrobi obszerne aluzje do zbliajcej si staroci (miaa 63 lata w 1596 r., bawi si tym jako astrologi w swoim tekcie Naucz nas liczy nasze dni) i fizycznymi znakami tego. Thomas Fuller w swojej Historii Kocioa w Wielkiej Brytanii twierdzi, e to kazanie, a póniej z 1602 r., Obrazio królow, a jednym z jego róde jest relacja Sir Johna Harringtona . Anegdotycznie przypuszcza si, e John Whitgift skoni Rudda do jasnego goszenia, a Rudd straci w ten sposób sukcesj jako arcybiskup Canterbury , ale Whitgift i tak przey Elbiet.

Uczestniczy w konferencji Hampton Court 1604; sympatyzowa z purytanizmem .

Zosta pochowany w kociele w Llangathen , gdzie jego ona wzniosa grobowiec podstawy . Rudd naby ssiedni nieruchomo w Aberglasney .

Pracuje

Przypisywano mu wczesn angielsk komedi Misogonus, bez cakowitej pewnoci. Dziaa w Trinity College midzy 1568 a 1574 rokiem.

Uwagi

Opiniones de nuestros usuarios

Kris Piotrowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antoni Rudd.

Andrew Duda

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Antoni Rudd pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Antoni Rudd tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.