Antoniego AdamsaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Adamsa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Adamsa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Adamsa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Adamsa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Adamsa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Adamsa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Adams
patrz podpis
Adamsa w 2005 roku
nr 91, 95
Pozycja: Defensywny atak
Informacje osobiste
Urodzi si: ( 1980-06-18 )18 czerwca 1980
Detroit, Michigan
Wzrost: 6 stóp 0 cali (1,83 m)
Waga: 310 funtów (141 kg)
Informacje o karierze
Liceum: Król (Detroit, Michigan)
Szkoa Wysza: Penn State
Projekt NFL: 2003  / Runda: 2 / Wybór: 57
Historia kariery
Statystyki kariery NFL
Zajmuje si : 278
Worki : 10,5
Wymuszone grzebanie: 3
Statystyki graczy na NFL.com

Anthony Spice Adams (ur. 18 czerwca 1980) jest amerykaskim gospodarzem telewizyjnym, aktorem, komikiem i byym pikarzem w defensywie . Po graniu w uniwersyteck pik non w Penn State , zosta powoany do druyny San Francisco 49ers w drugiej rundzie NFL Draft 2003 , dla której gra przez cztery sezony, a nastpnie w Chicago Bears od 2007 do 2011 roku.

Po karierze pikarskiej zwiza si z mediami spoecznociowymi i telewizj. Obecnie jest wspógospodarzem The Great American Baking Show , amerykaskiej adaptacji popularnego Great British Bake Off .

Kariera uniwersytecka

Adams gra w druynie futbolowej Penn State Nittany Lions od 1999 do 2002 roku. W pierwszym z nich zosta wybrany do akademickiego zespou Big Ten Conference, a w drugim zosta wyróniony.

Na pierwszym roku zanotowa cztery wlizgi w dziewiciu meczach, co w nastpnym sezonie zwikszyo si do 36 odbiorów i jednego worka. Jako junior mia 59 odbiorów, 3,5 worków i prowadzi druyn w przegranych z 11. W ostatnim roku mia 67 odbiorów, dwa worki, 13 odcigni za przegran i cztery rozpady. Nittany Lions z 2002 roku weszo do Capital One Bowl 2003 z szans na zapisanie pierwszego od 1996 roku rankingu w pierwszej dziesitce, ale przegrao z Auburn .

Adams ukoczy studia z tytuem biznesowym w 2003 roku.

Profesjonalna kariera

Wymierne wartoci przed projektem
Wzrost Waga Dugo ramienia Rozmiar doni Bieg na 40 jardów Dzielenie 10 jardów Split na 20 jardów Wierto trzystokowe Skok w pionie Szeroki skok
6 stóp 0 cali
(1,83 m)
299 funtów
(136 kg)
31+1 / 2  w
(0,80 m)
9
cali (0,23 m)
5,10 s 1,78 s 2,94 s 7,67 s 30+1 / 2  w
(0,77 m)
9 stóp 1 cal
(2,77 m)
Wszystkie wartoci z NFL Combine

Przed draftem NFL w 2003 roku Adams bra udzia w Senior Bowl . Reprezentujc Pónoc wraz z czterema kolegami z druyny Penn State, jego druyna wygraa 17:0.

The 49ers San Francisco wybrane Adamsa w drugiej rundzie (57) ogólnie w NFL Draft 2003 ; 49ers, którzy stracili dwóch pocztkowych defensywnych liniowych w okresie poza sezonem, w nastpnej rundzie wybrali Adamsa i defensyw Andrew Williamsa, aby wypeni luk.

Adams i Jamar Williams na boisku w 2009 roku

Adams zosta wolnym agentem po sezonie 2006, koczc swoj kadencj 49ers 155 razy i szecioma przejciami w 58 meczach. 25 marca 2007 podpisa czteroletni kontrakt z Chicago Bears ; Pisarz zespou Larry Mayer opisa Adamsa jako niewymiarowego, ale szybkiego wlizgu, który wydaje si idealnie pasowa do obrony jednej luki Bears. W 2010 roku rozpocz wszystkie 16 meczów i mecze play-off The Bears; pod koniec sezonu zosta laureatem nagrody Briana Piccolo . W nastpnym sezonie rozpocz tylko cztery mecze i pojawi si w 11 i zosta wydany 26 lutego 2012 roku.

Ogosi przejcie na emerytur przez YouTube 24 marca 2013 roku. W dziewiciu sezonach suy gównie jako gracz gbinowy, rozpoczynajc co najmniej osiem gier w cigu trzech lat. Karier zakoczy z 278 wejciami i 10,5 workami.

ycie osobiste

Adams i jego ona Andenika maj czworo dzieci. Koledzy z druyny nadali Adamsowi kilka pseudonimów: Byy kolega z druyny 49ers, Bryant Young, nazwa go Podwójnym A nie tylko ze wzgldu na jego inicjay, ale take z powodu podejrzenia, e dodatkowa energia Adamsa pochodzi z baterii. Jego koledzy z druyny Penn State przezywali go Spice. Adams zosta wybrany Mama's Boy na ostatnim roku w szkole redniej im . Martina Luthera Kinga w Detroit. Adams jest czonkiem bractwa Omega Psi Phi i zosta inicjowany w Kapitule Nu. Latem 2012 roku Adams wyprodukowa na YouTube seri filmów o yciu jako wolny agent NFL. 5 maja 2013 Adams uzyska tytu magistra administracji biznesowej na George Washington University.

Zaangaowanie spoeczne

Od 2006 Adams jest zaangaowany w Youthville, program w swoim rodzinnym miecie Detroit. Rozda dwa bilety na Super Bowl XL uczniowi, który wykaza najwiksz popraw redniej ocen . W 2009 roku Adams odwiedzi kilka chicagowskich szkó publicznych, aby pomóc uczniom pisa listy do wojsk zamorskich podczas wojen w Iraku i Afganistanie .

Kariera medialna

Podczas swojej kadencji w 49ers Adams by blogerem i wraz z koleg z druyny Mike'em Adamsem prowadzi internetowy program zatytuowany The Adams Report .

Poczwszy od 14 wrzenia 2013, Adams zacz prowadzi cotygodniowy pógodzinny program zatytuowany Inside the Bears , który jest emitowany w WFLD i WPWR-TV .

W 2016 roku Adams rozpocz sta rol w HBO serii Ballers . Zosta ogoszony 21 wrzenia 2017 roku jako jeden z nowych gospodarzy The Great American Baking Show , amerykaskiej adaptacji The Great British Bake Off , na ABC .

Adams jest dobrze znany ze swojego konta na Instagramie , gdzie publikuje komediowe filmy pod nazw uytkownika spiceadams. Wiele postaci i skeczy, które stworzy, stao si wirusowe od 2018 roku; przykadem jest jego haso ahaha, które stao si tematem wielu memów na Twitterze , oraz zdjcie, na którym chowa si za drzewem w jasnoótym garniturze, jednoczenie zacierajc donie i oblizujc usta w wyrazie pragnienia tego, co patrzy.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Eliza Sobolewski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoniego Adamsa jest tym, którego szukałem.

Olaf Lipiński

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antoniego Adamsa jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Sylwia Komorowski

W tym poście o Antoniego Adamsa dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.