Antoniego AristaraWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Aristara, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Aristara, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Aristara, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Aristara, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Aristara, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Aristara. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony M Aristar (urodzony w 1948 roku w Cape Town , Republika Poudniowej Afryki ) jest jzykoznawca , twórca listy jzykoznawca , wanym zasobem jzykowym w internecie, a emerytowany profesor jzykoznawstwa w Michigan University Wschodniej .

Studia

Aristar uzyska tytu licencjata w dziedzinie Bliskiego Wschodu na Uniwersytecie w Melbourne w Australii (1977), tytu magistra jzyków semickich na Uniwersytecie w Chicago (1980) oraz doktorat na Uniwersytecie Teksasu w Austin w 1984 r. (Rozprawa: Na temat Syntaktyczna inkorporacja jednostek jzykowych ).

Kariera akademicka

Aristar by wspódyrektorem Instytutu Jzyka i Technologii Informacyjnych na Eastern Michigan University do 2013 roku, kiedy przeszed na emerytur. Bra udzia w tworzeniu standardów rozpowszechniania i publikacji informacji jzykowych w Internecie, by kierownikiem projektu E-MELD, którego celem byo równie ustalenie standardów danych jzykowych. By bardzo zaangaowany w ochron danych o zagroonych jzykach. By gównym badaczem projektu Multitree i wspógównym badaczem projektu LL-MAP. W ramach swojej pracy nad interoperacyjnoci cyfrowych danych jzykowych by zaangaowany w Open Languages Archive Community ( OLAC ). By równie zaangaowany w opracowanie normy ISO 639-3 2007 dotyczcej kodowania jzyków, jako e standard ten jest poczeniem zestawu kodów Ethnologue i zestawu kodów dla jzyków staroytnych i skonstruowanych przez niego stworzonego przez LINGUIST List.

ycie osobiste

Jest onaty z Helen Aristar-Dry , równie emerytowan profesorem lingwistyki na Eastern Michigan University i byym wspódyrektorem instytutu, którym kierowa.

Zobacz te

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Adam Dobrowolski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antoniego Aristara jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Bohdan Adamczyk

Dzięki za ten post na Antoniego Aristara, właśnie tego potrzebowałem

Aleksandra Konieczna

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Antoniego Aristara.

Joanna Polak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antoniego Aristara jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.