Antoniego AtanasaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Atanasa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Atanasa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Atanasa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Atanasa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Atanasa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Atanasa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Atanasa
Anthony Athanas.jpg
Urodzi si ( 1911-07-28 )28 lipca 1911
Zmar 20 maja 2005 (2005-05-20)(w wieku 93 lat)
Narodowo Albaski Amerykanin
Zawód Restaurator
Znany z Anthony's Pier 4 , jedna z najbardziej udanych restauracji w USA

Anthony Athanas (28 lipca 1911 20 maja 2005) by multimilionerem albasko-amerykaskim restauratorem i filantropem. Jego restauracjami bya Anthony's Pier 4 , znana w caych Stanach Zjednoczonych. W 1976 roku National Restaurant Association przyznao mu tytu Restauratora Roku.

ycie

Urodzony w Korçë , poudniowa Albania , a nastpnie cz Manastir Vilayet z Imperium Osmaskiego , w dniu 28 lipca 1911 roku, a jego matka Athanas Evangeline podróowa na osioku do portu i wyemigrowa do Bedford , Nowym Jorku w latach 1915-16, gdzie jego ojciec, który by murarzem, i rodzestwo osiedlili si. W wieku trzynastu lat Athanas opuci szko i pracowa w kilku restauracjach do 1938 roku, kiedy to kupi swoj pierwsz restauracj: Anthony's Hawthorne Café w Lynn w stanie Massachusetts , która na pocztku lat pidziesitych staa si najbardziej dochodow restauracj w Massachusetts, przynoszc wiksze zyski. ponad 1 milion dolarów rocznie. Restauracja Lynn zostaa zamknita w 2008 roku. W 1963 roku otworzy Anthony's Pier 4 , który na pocztku lat 80. przynosi okoo 12 milionów dolarów rocznie i by najbardziej dochodow restauracj w Stanach Zjednoczonych, chocia zosta zamknity w sierpniu 2013 roku. Hawthorne by-the-sea Tavern i The General Glover House w Swampscott, Massachusetts (The General Glover House zamknity pod koniec lat 90.) oraz Anthony's Cummaquid Inn w Yarmouth Port .

Athanas by równie prezesem Stowarzyszenia Restauracji w Massachusetts, czonkiem zarzdu National Restaurant Association , a w 1976 roku zosta nazwany Restauratorem Roku. W 1999 roku podczas wojny w Kosowie zosta czonkiem delegacji kongresowych Stanów Zjednoczonych, Albanii, Kosowa i Macedonii . Chocia Athanas nie mia formalnego wyksztacenia, by popularnym wykadowc w Harvard Business School , University of New Hampshire i Cornell University , a w 1978 roku otrzyma nagrod Horatio Alger Award od Horatio Alger Association of Distinguished Americans . Zmar w swoim Swampscott domu w dniu 20 maja 2005 roku z powodu choroby Alzheimera w wieku 93 lat. Pogrzeb odby si w katedrze prawosawnej w. Jerzego w poudniowym Bostonie.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Laura Lisowski

Ten artykuł o zmiennej Antoniego Atanasa przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Richard Bednarek

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Antoni Olejnik

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.