Antoniego BlondWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Blond, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Blond, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Blond, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Blond, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Blond, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Blond. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Blond
Urodzi si
Anthony Bernard Blond

20 marca 1928
Sprzeda , Cheshire , Anglia
Zmar 27 lutego 2008
Edukacja Eton
Alma Mater New College w Oksfordzie
Maonkowie
Charlotte Strachey
( M.  1955; Gr.  1960)

Laura Hesket
( M,  1981),
Dzieci 1
Rodzice)
Krewni John Strachey (te)

Anthony Bernard Blond (20 marca 1928 27 lutego 2008) by brytyjskim wydawc i autorem, który przez ca swoj karier by zwizany z kilkoma wydawnictwami, w tym z kilkoma, które zaoy sam lub w spókach, od 1952 roku.

Biografia

Urodzony w Sale , Cheshire , Blond by starszym synem majora Neville Blond CMG , OBE , który by kuzynem Harolda Laski . Jego matka pochodzia z rodziny ydowskich ydów sefardyjskich w Manchesterze . Jego rodzice rozwiedli si, gdy Blond by dzieckiem, a Blondyn ksztaci si w Eton , gdzie by zastraszany. Przez krótki czas suy w subie narodowej w armii , ale rosncy pacyfizm wkrótce doprowadzi go do zarejestrowania si jako odmawiajcy suby wojskowej ze wzgldu na sumienie . Zdobywszy wystaw historyczn (stypendium) w New College w Oksfordzie , straci j, oddajc si zbytnio rozrywkom ycia licencjackiego: radoci zwizane z piciem, ludmi, imprezami, fantazyjnymi kamizelkami, podróami zagranicznymi i zakochiwaniem si gównie z modymi mczyznami.

Po Oxford University, pracowa krótko dla agenta literackiego Raymond Savage, ale zaoy wasn firm w 1952 roku, Anthony Blond (London) Ltd, we wspópracy z przyszym powieciopisarza Isabel Colegate na krótko doczy Allan Wingate, ale to wydawnictwo zoone w 1958 i z wasnymi 5000 funtów zaoy now firm.

Podobno blondyn da pierwsz szans okoo 70 pisarzom. Szczególnie zbliy si do pisarza Simona Ravena . Przez lata Blond zaoy róne firmy wydawnicze, w tym Blond Educational w 1962, które sprzeda w 1969 firmie CBS , a w 1960 nawiza wspóprac z Desmondem Briggsem jako Blond & Briggs, co trwao do 1979 roku, kiedy Briggs przeszed na emerytur. Telewizja Harlech kupia firm w 1979 roku, pozostawiajc Blonda jako doradc. W wyniku wykupu menederskiego Blond odzyska kontrol po dwóch latach i zaoy swoj ostatni spók, Blond, Muller and White. Century Hutchinson wchon t firm w 1987 roku.

Blond by wczesnym reyserem i wydawc satyrycznego magazynu Private Eye . Jego przyja z Jamesem Goldsmithem (i innymi czonkami krgu Clermont Club ) przetrwaa liczne pisma Goldsmitha dla magazynu w poowie lat siedemdziesitych.

W 1955 Blond polubi Charlotte, córk Johna Stracheya ; maestwo trwao do 1960 roku, a Charlotte ostatecznie polubia dziennikarza politycznego Petera Jenkinsa . Po dugim zwizku z Andrew McCallem, Blond, który by biseksualny , polubi Laur Hesketh w 1981 roku. Blond mia równie syna, Aarona, autorstwa Cressidy Lindsay.

Blond by kandydatem Partii Pracy w Chester w wyborach powszechnych w 1964 roku, a take by czonkiem wykonawczym Narodowej Rady Swobód Obywatelskich . Jego autobiografia, Jew Made in England , zostaa opublikowana w 2004 roku.

Anthony Blond zmar w wieku 79 lat w szpitalu w Limoges we Francji, niedaleko domu, który dzieli z on przez 25 lat. Blond zosta opisany w nekrologu Michaela Barbera w Guardianie jako ostatni z tytuowych ydowskich wydawców, których bezczelno sprawia, e wydawnicze szumiao w czasach przed konglomeratami.

Seria ksiek zaoona przez Anthony'ego Blond

  • Biblioteka Doughty
  • Wielkie Spoeczestwo
  • Podrczniki do wspóczesnego wiata

Ksiki napisane przez Anthony'ego Blond

  • Gra wydawnicza , Londyn: Jonathan Cape, 1971.
  • Firma rodzinna , Londyn: Andre Deutsch. 1978.
  • The Book Book , Londyn: Jonathan Cape, 1985.
  • Skandaliczna historia cesarzy rzymskich , Londyn: Quartet Books Limited, 1994.
  • Jew Made in England , Londyn, Timewell Press, 2004.
  • Krótka historia ycia prywatnego cesarzy rzymskich , Londyn: Robinson Publishing, 2008.

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

Wanda Lisowski

Informacje o zmiennej Antoniego Blond są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Julian Zych

Ten artykuł o zmiennej Antoniego Blond przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Sylwia Kaczmarczyk

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.