Antoniego CarmonyWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Carmony, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Carmony, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Carmony, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Carmony, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Carmony, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Carmony. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .


Antoniego Carmona

Antosz Carmona.jpg
5. prezydent Trynidadu i Tobago
W biurze
18.03.2013 19.03.2018
Premier Kamla Persad-Bissessar
Keith Rowley
Poprzedzony George Maxwell Richards
zastpiony przez Tygodnie Paula-Mae
Dane osobowe
Urodzi si
Anthony Thomas Aquinas Carmona

( 1953-03-07 )7 marca 1953
Fyzabad , Siparia , Trynidad i Tobago
Partia polityczna Niezaleny
Maonka(e) Reema Harrysingh-Carmona (m. 1997)
Dzieci Christian i Anura
Alma Mater Uniwersytet Indii Zachodnich
Hugh Wooding Law School

JE Anthony Thomas Aquinas Carmona SC ORTT (ur. 7 marca 1953) to polityk z Trynidadu i Tobago , który w latach 2013-2019by pitym prezydentem Trynidadu i Tobago. Wczeniej by sdzi Sdu Najwyszego w Sdzie Najwyszym Trynidadu i Tobago, i peni funkcj sdziego Midzynarodowego Trybunau Karnego od 2012 do 2013 roku.

Wczesne ycie i edukacja

Anthony Carmona urodzi si 7 marca 1953 roku w Fyzabad w poudniowym Trynidadzie jako najstarszy z szeciorga dzieci Dennisa Stephena i Barbary Carmona. Jest pochodzenia afrykaskiego , metyskiego i kakaowego Panyol . Ukoczy rzdow szko podstawow i prezentacj w Santa Flora w San Fernando . Uczszcza na University of the West Indies i Hugh Wooding Law School w latach 1973-1983.

Kariera zawodowa

Po ukoczeniu Hugh Wooding Law School w 1983 roku Carmona pracowaa jako radca prawny. W 1989 roku zosta starszym prokuratorem stanowym. W latach 1994-1999 by najpierw asystentem, a nastpnie zastpc dyrektora prokuratury. Od 2001 do 2004 roku, by Odwoania Radca w Biurze Prokuratora w Midzynarodowym Trybunaem Karnym dla byej Jugosawii w Hadze Midzynarodowy Trybuna Karny dla Rwandy w Arushy . Carmona otrzymaa nagrod World Peace Culture Award 4 maja 2019 r.

Sdzia Sdu Najwyszego

W 2004 roku zosta mianowany sdzi Sdu Najwyszego przy Sdzie Najwyszym Trynidadu i Tobago.

Midzynarodowy Trybuna Karny

W dniu 12 grudnia 2011 roku zosta wybrany jako sdzia z Midzynarodowym Trybunaem Karnym . Zdoby urzd w pierwszym gosowaniu w Zgromadzeniu Pastw-Stron z 72 na 104 gosy; Potrzebnych byo 70 gosów. Carmona obj urzd 11 marca 2012 r.

Prezydent Trynidadu i Tobago

Nominacja

3 lutego 2013 r. premier Kamla Persad-Bissessar ogosia, e rzdzca partia nominuje Carmon na nastpc ustpujcego prezydenta George'a Maxwella Richardsa . Nastpnego dnia Keith Rowley , przywódca opozycyjnego Ludowego Ruchu Narodowego , wskaza, e jego partia popiera nominacj Carmony. Jednak po tym ogoszeniu Ludowy Ruch Narodowy zakwestionowa uprawnienia Carmony do penienia funkcji prezydenta, biorc pod uwag jego prac poza granicami kraju w latach 2001-2004. dziesi lat przed wyborami). Prokurator generalny Anand Ramlogan odpowiedzia, e rzd skonsultowa si z ekspertami prawnymi, którzy wyrazili opini, e Carmona spenia ten wymóg.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Boguslaw Grochowski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Janusz Krük

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Antoniego Carmony.

Alina Kaczyński

Ten artykuł o zmiennej Antoniego Carmony przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Jakub Lipiński

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Antoniego Carmony.