Antoniego ChiassonaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Chiassona, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Chiassona, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Chiassona, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Chiassona, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Chiassona, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Chiassona. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Chiasson
Anthony Chiasson.jpg
Urodzony 27 sierpnia 1973 r.
Alma Mater Babson College (BS)
Zawód Fundusz hedgingowy meneder

Anthony R. Chiasson (ur. 27 sierpnia 1973) jest amerykaskim menederem funduszy hedgingowych i wspózaoycielem Level Global Investors LP, firmy zarzdzajcej funduszami hedgingowymi z siedzib w Greenwich w stanie Connecticut . Level Global zosta uruchomiony w 2003 r., zarzdzajc aktywami o wartoci okoo 500 mln USD, a jego aktywa wzrosy do 4,2 mld USD i zatrudnia 75 pracowników, zanim zamknito na pocztku 2011 r.

Chiasson zosta skazany za wykorzystywanie informacji poufnych w grudniu 2012 r., ale wyrok ten zosta nastpnie uchylony jednomyln decyzj przez trzyosobowy panel sdziów Sdu Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych dla Drugiego Okrgu w dniu 10 grudnia 2014 r. Sd Najwyszy Stanów Zjednoczonych odrzuci wniosek Departamentu Sprawiedliwoci o ponowne rozpatrzenie sprawy w dniu 5 padziernika 2015 r. Orzeczenie sdu apelacyjnego i oddalenie aktu oskarenia przeciwko Chiassonowi.

Wczesne ycie

Chiasson dorasta w Portland w stanie Maine i uczszcza do Cheverus High School . W 1995 roku Chiasson uzyska tytu Bachelor of Science w Babson College , który ukoczy z wyrónieniem .

Kariera

Chiasson rozpocz karier na Wall Street w Salomon Brothers w dziale analiz kapitaowych, a w 1999 roku doczy do SAC Capital Advisors jako starszy analityk ds. technologii.

Chiasson by wspózaoycielem Level Global Investors LP w 2003 roku. W 2010 roku fundusz Petershill Goldman Sachs kupi mniejszociowy udzia w firmie. Level Global zarzdza aktywami o wartoci okoo 500 milionów dolarów w momencie uruchomienia, a jego aktywa wzrosy do 4,2 miliarda dolarów w szczytowym momencie. Firma zatrudniaa 75 pracowników. Wzrost Level Global by napdzany gównie przez inwestorów instytucjonalnych, w tym Fundusz Emerytalny Stanu Nowy Jork , Aetna Inc. i Cornell University .

ycie osobiste i filantropia

Chiasson jest onaty i ma dwoje dzieci. Jego rodzina mieszka w Nowym Jorku.

Chiasson suy w zarzdzie swojej macierzystej uczelni, Cheverus High School .

Chiasson zasiada równie w Radzie Powierniczej Babson College, który zosta powoany w 2008 roku. W 2009 roku Chiasson przekaza prezent dla Babson College, aby sfinansowa program Summer Venture. Program jest intensywnym 10-tygodniowym obozem dla przedsibiorców, którzy otrzymuj szereg usug wsparcia i mentoringu od profesorów i lokalnych liderów biznesu. Chiasson sfinansowa równie stypendium prezydenckie w Babson, które byo ukierunkowane na wspieranie studentów ze stanu Maine, którzy s zaangaowani w karier w biznesie.

Spór

Na pocztku 2012 r. prokuratorzy federalni z Biura Prokuratora Stanów Zjednoczonych dla Poudniowego Okrgu Nowego Jorku stwierdzili, e Anthony Chiasson, Todd Newman, byy meneder portfela w Diamondback Capital Management LLC i inni, dokonywali nielegalnych transakcji giedowych w oparciu o tajemnice korporacyjne dotyczce Dell Inc. i Nvidia Corporation . Chiasson zosta uznany winnym spisku i wielu oszustw zwizanych z papierami wartociowymi w dniu 17 grudnia 2012 r.

Chiasson i Newman odwoali si od swoich wyroków skazujcych do Sdu Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych dla Drugiego Okrgu na Manhattanie, który 22 kwietnia 2014 r. wysucha argumentów ustnych. 10 grudnia 2014 r. skad zoony z trzech sdziów jednogonie uchyli wyroki skazujce Chiassona i jego wspóoskarony Todd Newman, stwierdzajc, e rzd nie udowodni, e s zaangaowani w wykorzystywanie informacji poufnych. Sd Apelacyjny stwierdzi, e rzd nie przedstawi adnych dowodów na to, e angaowa si w wykorzystywanie informacji poufnych i e sdzia bdnie zinterpretowa prawo. 16 kwietnia 2015 roku sdzia oddali akt oskarenia, a Chiasson zosta uniewinniony. To by pierwszy raz, kiedy sd apelacyjny uchyli wyroki skazujce w zwizku z rozpraw Departamentu Sprawiedliwoci z wykorzystywaniem informacji poufnych. Priorytet, jaki Departament postawi na insider trading, spotka si z krytyk niektórych redakcji i komentatorów. Prokurator Stanów Zjednoczonych dla Poudniowego Dystryktu Nowego Jorku, Preet Bharara , okreli uzasadnienie prawne jednomylnego uniewinnienia Chiasson jako dramatycznie bdne i zoy wniosek o ponowne rozpatrzenie przez trzyosobowy panel sdziów, który wysucha apelacji, lub o ponowne rozpatrzenie sprawy en banc . Oba wnioski zostay odrzucone bez komentarza 3 kwietnia 2015 r. 16 kwietnia 2015 r. sdzia oddali akty oskarenia, a Chiasson i Newman zostali uniewinnieni. Sd Najwyszy Stanów Zjednoczonych odrzuci wniosek Departamentu Sprawiedliwoci o ponowne rozpatrzenie sprawy w dniu 5 padziernika 2015 r. Wyrok sdu apelacyjnego i oddalenie aktu oskarenia przeciwko Chiasson.

Zobacz te

  • Chip Skowron , zarzdzajcy portfelem funduszy hedgingowych skazany za wykorzystywanie informacji poufnych

Bibliografia

Opiniones de nuestros usuarios

John Urbański

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoniego Chiassona jest tym, którego szukałem.

Sylwester Janik

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Krzysztof Lisowski

Świetny post o Antoniego Chiassona.