Antoniego ChinnaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Chinna, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Chinna, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Chinna, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Chinna, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Chinna, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Chinna. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Chinn
Chin .jpg
w The Protectors odc.: No Evil (1972)
Urodzony 1930 ( 1930 )
Zmary 22 padziernika 2000 (2000-10-22)(w wieku 69-70 lat)
Obywatelstwo brytyjski
Zawód Aktor
lata aktywnoci 1957-2000
Dzieci 4

Anthony Chinn (1930, Georgetown, Gujana 22 padziernika 2000, Georgetown, Gujana ) by brytyjskim aktorem drugoplanowym, który pojawi si w ponad 50 filmach i serialach telewizyjnych w swojej karierze, która trwaa ponad cztery dekady. By dzieckiem chiskich i brazylijskich rodziców.

Kariera

Chinn zadebiutowa w Wielkiej Brytanii w 1957 roku. W 1961 przeniós si do Londynu i przez kilka nastpnych lat wystpowa w brytyjskich serialach telewizyjnych, takich jak Avengers , Danger Man , The Protectors oraz Steptoe and Son . Chinn pojawi si take w kilku odcinkach Gerry Anderson UFO Mia te wczenie niewymieniony role w James Bond filmu Doktor No (1962) Goldfinger (1964) oraz yje si tylko dwa razy (1967), póniej grajc tajwaski biznesmen w A Zobacz do zabójstwa (1985). Chinn gra Kitai w John Huston s Kreml List (1969), chiskiego zabójcy w Róowa Pantera kontratakuje (1976) oraz chiski portier Zemsta Róowej Pantery (1978). Wystpi jako Mohan w Poszukiwaczach zaginionej arki (1981) oraz jako technik Mactilburgha w Pitym elemencie (1997).

Chinn pracowa równie w teatrze i wystpowa w reklamach telewizyjnych takich marek jak piwo McEwan's .

Wybrana filmografia

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Jaroslaw Kaczyński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Wiktoria Wawrzyniak

Ten wpis o Antoniego Chinna był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Mateusz Laskowski

Dzięki za ten post na Antoniego Chinna, właśnie tego potrzebowałem

Sylwester Szymczak

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.