Antoniego ComoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Como, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Como, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Como, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Como, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Como, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Como. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Como
Czonek Rady Miasta Nowy Jork
z 30. dzielnicy
Na stanowisku
czerwiec 2008 grudzie 2008
Poprzedzony Dennis Gallagher
zastpiony przez Elbieta Crowley
Dane osobowe
Urodzony 22 kwietnia 1974
Nowy Jork, Nowy Jork
Partia polityczna Republikaski
Alma Mater Queens College , Uniwersytet Hofstra
Zawód Polityk

Anthony Como (ur. 1974) jest republikaskim politykiem z nowojorskiej dzielnicy Queens w stanie Nowy Jork . Zosta wybrany z okrgu 30 z Urzdu Miasta w Nowym Jorku w 2008 roku jako republikanin, pokonujc Demokratów Elizabeth Crowley, w co by niezawodnie Republikaskiej dzielnica. Okrg obejmuje Middle Village , Glendale, Ridgewood i czci Richmond Hill, Woodhaven i Forest Hills.

Crowley ponownie wystpi przeciwko Como w wyborach specjalnych w 2008 roku i pokona go.

Wyksztacenie i wyksztacenie

Anthony Como urodzi si 22 kwietnia 1974 roku w Wyckoff Heights Medical Center w Bushwick. W cigu kilku miesicy od jego narodzin, jego rodzina przeniosa si do Ridgewood w Queens . Uczszcza do Szkoy Matki Boej Cudownego Medalika, któr ukoczy w 1988 roku, oraz do Regionalnego Liceum im . Chrystusa Króla . Como uczszcza do Queens College, gdzie uzyska tytu Bachelor of Arts. Nastpnie Como uczszcza do Hofstra University School of Law, gdzie uzyska stopie doktora nauk prawnych i zosta przyjty do Stowarzyszenia Adwokatów Stanu Nowy Jork w padzierniku 2001 roku.

Kariera

Dziaajc, by wypeni wakat, Como po raz pierwszy wygra wybory w specjalnych wyborach w 2008 roku.

We wrzeniu 2008 roku zosta uznany za jednego z City Hall ' s «40 under 40» za to, e mody wpywowym czonkiem polityce New York City.

Como by zastpca prokuratora okrgowego pod Queens prokuratora okrgowego Richard Brown, a komisarz do Pastwowej Komisji Wyborczej w Nowym Jorku i pracowa jako radca prawny dla byego senatora stanu Nowy Jork Serphin R. maltaskiego przed wyborami do Rady Miejskiej w Nowym Jorku.

Afiliacje

Como jest powizane z wieloma organizacjami obywatelskimi i spoecznymi. By czonkiem Rady Dyrektorów Peter Cardella Senior Center, Italian Charities of America i Wosko-Amerykaskiej Federalnej Unii Kredytowej, zasiada równie w Komitecie Wykonawczym Partii Republikaskiej Hrabstwa Queens, a take by czonkiem Middle Village Republican Club, Rego, waciciele nieruchomoci w Middle Village, Glendale Civic Association, UNICO Organization of Queens County, Order Sons of Italy w Ameryce , Mario Lanza Lodge w Middle Village Queens Inc, Glendale Kiwanis i Kongres Organizacji Wosko-Amerykaskiej, Inc.

Bibliografia

Urzdy polityczne
Poprzedza
Dennis Gallagher
Rada Miasta Nowy Jork , 30. dzielnica
2008
Nastpca
Elizabeth Crowley
Partyjne biura polityczne
Poprzedzany przez
Michaela D. Weissa
Republikaski nominowany do Zgromadzenia Stanu Nowy Jork, 28. dystrykt
2005
Nastpca
Dolores Maddis
Poprzedzony przez
Serphin Maltaczyk
Konserwatywna Partia Nowego Jorku nominowana do Senatu stanu Nowy Jork , 15 dystrykt
2010
Nastpca
najnowszych
Poprzedzony przez
Serphin Maltaczyk
Republikaski nominowany do Senatu stanu Nowy Jork , 15 dystrykt
2010
Nastpca
najnowszych

Opiniones de nuestros usuarios

Alicja Brzeziński

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Antoniego Como, jest to bardzo dobra opcja.

Gabriela Chmiel

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Ana Gajewski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Edward Gruszka

Ładny artykuł z _zmienna.