Antoniego DeCurtisaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego DeCurtisa, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego DeCurtisa, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego DeCurtisa, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego DeCurtisa, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego DeCurtisa, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego DeCurtisa. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony DeCurtis
Antoni DeCurtis.jpg
DeCurtis w 2011 r.
Urodzony ( 1951-06-25 )25 czerwca 1951
Nowy Jork
Zawód Dziennikarz, autor, osobowo telewizyjna, krytyk, publicysta

Anthony DeCurtis (urodzony 25 czerwca 1951), amerykaski pisarz i krytyk muzyczny, który napisa dla magazynu Rolling Stone , w New York Times , Relix i wiele innych publikacji.

Kariera

DeCurtis jest redaktorem wspópracujcym w Rolling Stone , gdzie jego prace ukazuj si od ponad trzydziestu lat. Jest doktorem literatury amerykaskiej na Uniwersytecie Indiana i jest wybitnym wykadowc w programie kreatywnego pisania na Uniwersytecie Pensylwanii . Wspópracowa z Clivem Davisem przy autobiografii Davisa, cieka dwikowa mojego ycia , która zostaa opublikowana przez Simona i Schustera w lutym 2013 roku i osigna drugie miejsce na licie bestsellerów New York Timesa . Pojawia si w filmie dokumentalnym Clive Davis: The Soundtrack of Our Lives , opartym na ksice, która otworzy Tribeca Film Festival w kwietniu 2017 roku. Jego biografia Lou Reeda , zatytuowana Lou Reed: A Life , zostaa opublikowana przez Little, Brown w padzierniku 10, 2017.

Esej DeCurtisa towarzyszcy zestawowi skrzynkowemu Erica Claptona Crossroads z 1988 roku zdoby nagrod Grammy w kategorii Najlepsze notatki do albumu, a take trzykrotnie zdoby nagrod ASCAP 's Deems Taylor za doskonao w pisaniu o muzyce. Wystpowa jako komentator w MTV, VH1 , Today Show i wielu innych programach informacyjnych i rozrywkowych. W 1996 roku peni funkcj moderatora programu VH1 Four on the Floor i by dyrektorem redakcyjnym programu stacji non-fiction. Od ponad dwudziestu lat jest czonkiem komitetu nominacyjnego Rock and Roll Hall of Fame.

Od 2006 do czerwca 2008 kierowa i pomaga zaprojektowa program nauczania sztuki i kultury w Graduate School of Journalism na City University of New York. By konsultantem redakcyjnym i gównym ankieterem filmu dokumentalnego Joan Baez: How Sweet the Sound dla PBS American Masters . DeCurtis pojawi si w 2011 roku w filmie dokumentalnym Reggae Got Soul: The Story of Toots and the Maytals, który zosta przedstawiony w BBC i opisany jako Nieopowiedziana historia jednego z najbardziej wpywowych artystów, jaki kiedykolwiek wyszed z Jamajki. W 2015 roku DeCurtis doczy do jury 14. dorocznej edycji Independent Music Awards, aby wspiera kariery niezalenych muzyków. By take sdzi VII, VIII, 9., 10., 11., 12. i 13. Nagrody Muzyki Niezalenej.

Pracuje

  • Innymi sowy: Artyci rozmawiaj o yciu i pracy Milwaukee, WI: Leonard, 2005. ISBN  9780634066559 , OCLC  218030781
  • Rocking My Life Away: pisanie o muzyce i innych sprawach , Durham : Duke University Press, 1998. ISBN  9780822321842 , OCLC  37519530
  • Lou Reed: ycie Nowy Jork: Little, Brown and Company, 2017. ISBN  9780316376556 , OCLC  1028612746

Redaktor

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Agata Mucha

Musiałem znaleźć coś innego na temat Antoniego DeCurtisa, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Lech Rogowski

Artykuł o Antoniego DeCurtisa jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Dawid Marcinkowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.