Antoniego Fantano Anthony FantanoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Fantano Anthony Fantano, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Fantano Anthony Fantano, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Fantano Anthony Fantano, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Fantano Anthony Fantano, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Fantano Anthony Fantano, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Fantano Anthony Fantano. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Fantano
AnthonyFantano2016.png
Fantano w 2016 roku
Informacje osobiste
Urodzi si Anthony N. Fantano 28 padziernika 1985
( 28.10.1985 )
Connecticut , Stany Zjednoczone
Zawód
 • YouTuber
 • krytyk muzyczny
Maonkowie Dominik Boxley
Strona internetowa Kropla igy
Informacje o YouTube
Znany równie jako
 • Cal Chuchesta
 • Najbardziej zajty muzyczny nerd w Internecie
 • Melon
Kanay
lata aktywnoci 2009-obecnie
Subskrybenci
 • 2,49 mln (ta iga)
 • 1,39 mln (fantano)
 • 73,8 tys. (strumienie TND)
Cakowita liczba odwiedzin
 • 764 mln (ta iga)
 • 344 miliony (fantano)
 • 5,6 miliona (strumienie TND)
Srebrny przycisk odtwarzania YouTube 2.svg 100 000 subskrybentów 2012
Przycisk odtwarzania YouTube Gold 2.svg 1 000 000 subskrybentów 2017
Kropla igy
Logo Kropla Igy.png
Rodzaj strony
Recenzowanie muzyki
Dostpne w jzyk angielski
Stworzone przez Antoniego Fantano
Handlowy tak
Wystrzelony 2009  ( 2009 )
Aktualny stan Aktywny

Zaktualizowano: 14 wrzenia 2021 r.

Anthony N. Fantano ( / f n t n o / fan- TAN -OH ; urodzony 28 padziernika 1985), amerykaski krytyk muzyczny , muzyk, Vlogger i YouTuber który prowadzi YouTube kana igy Spadek i jego krawat -na stronie internetowej. Jego strona internetowa i filmy na YouTube omawiaj i recenzuj róne gatunki muzyczne .

Wczesne ycie

Fantano urodzi si w Connecticut i jest pochodzenia sycylijskiego . Spdzi swoje nastoletnie lata w Wolcott, Connecticut . Jako nastolatek Fantano zainteresowa si polityk dziki twórczoci muzyka Jello Biafry , byego wokalisty hardcore punkowego zespou Dead Kennedys , nazywajc go waciwie moim politycznym idolem.

Kariera zawodowa

Fantano rozpocz swoj karier w poowie 2000 roku jako dyrektor muzyczny stacji radiowej na Southern Connecticut State University . W 2007 roku Fantano rozpocz prac w Connecticut Public Radio (WNPR), gdzie prowadzi The Needle Drop . W tym samym roku wypuci The Needle Drop w formie pisemnych recenzji, a ostatecznie w styczniu 2009 roku wypuci seri recenzji wideo na kanale YouTube o tej samej nazwie, zaczynajc od pyty Jay Reatard . Fantano powiedzia, e jego recenzja albumu Flying Lotus ' 2010 Cosmogramma, który pojawi si obok innych filmów Flying Lotus w sekcji Polecane filmy na YouTube, daa mu wskazówk, aby kontynuowa tworzenie recenzji wideo. W 2010 r. firma Fantano usuna starsze recenzje zawierajce klipy muzyczne, aby unikn narusze ustawy Digital Millennium Copyright Act . W tym czasie pracowa nad The Needle Drop w studenckiej rozgoni radiowej, a take w pizzerii. Pod koniec 2011 roku zdecydowa si kontynuowa prac nad The Needle Drop w penym wymiarze godzin, ale pozosta zwizany z WNPR do 2014 roku. Fantano otrzyma propozycj przegldu albumu w Adult Swim, ale odmówi.

Aby zarobi wystarczajco duo pienidzy, aby zapaci swojemu redaktorowi Austinowi Walshowi, do listopada 2016 r. Fantano czciej nagrywa na dodatkowym kanale YouTube thatatistheplan, na którym recenzowa memy i nagrywa czsto lekcewace filmy, które nie pasuj do format recenzji rekordów, wedug Spin . Ten drugorzdny kana zosta zakwestionowany i kontrowersyjny w padzierniku 2017 roku, kiedy artyku opublikowany w The Fader oskary Fantano o promowanie nastrojów alternatywnych w filmach na temat thatatistheplan. Fantano zosta skrytykowany za wykorzystanie memów Pepe the Frog (które niedawno nazwano symbolem alt-right ) i atakowanie feministek. Po ukazaniu si artykuu, wiele zaplanowanych tras amerykaskiej trasy The Needle Drop zostao odwoanych, a przynajmniej jedna strona rezerwacji biletów na tras Brooklyn stwierdzia, e ich odwoanie byo spowodowane artykuem Fadera .

Fantano wyprodukowa odpowied wideo, nazywajc ten krytyczny artyku hit job. Zakwestionowa oskarenia o sympatyzowanie z alt right i stwierdzi, e filmy, o których mowa, byy satyryczne. Artyku zosta póniej usunity przez The Fader , a obie strony stwierdziy, e roszczenia zostay uregulowane. W póniejszym wywiadzie Fantano przyzna, e na kanale thatatistheplan byo kilku brudnych, zamknitych umysowo, modych, agresywnych mczyzn i wyrzek si tego, co uwaa za toksyczn i problematyczn stron humoru internetowego, stwierdzajc, e incydent skoni go do goniejszego opowiedzenia si za kwestiami sprawiedliwoci spoecznej .

Do koca 2017 roku Fantano dotar do miliona subskrybentów i zdywersyfikowa swoje treci, dodajc cotygodniowe filmy z podsumowaniami utworów, transmitowane na ywo pytania i odpowiedzi oraz pomysy wideo wraz z recenzjami albumów.

W czerwcu 2019 r. Fantano pojawi si w teledysku Lil Nas X do remiksu Old Town Road Young Thug i Mason Ramsey , wystpujc jako pracownik instalacji wojskowej Area 51 (odniesienie do Storm Area 51 ). ja ja). Póniej w tym samym roku by kuratorem charytatywnej kompilacji The Needle Drop LP , która skada si z artystów, którzy byli albo polecani na stronie, albo pozytywnie oceniani w przeszoci. Zyski z albumu zostay przekazane organizacji non-profit The Immigrant Legal Resource Centre.

Przyjcie

The Needle Drop zdoby nagrod O Music Awards 2011 w kategorii Beyond the Blog. W 2014 roku Nick Veronin z Wired powiedzia o Fantano: Zamiast uywa sów za dziesi dolarów do opisania riffu lub brzmienia syntezatora, Fantano polega na gestach, zaciskaniu pici lub wykrzywianiu elastycznej, wyrazistej twarzy. cechy muzyki, których sowa pisane nie mog zacz dotyka."

Zapytany o zalety recenzji Fantano, weteran muzyczny Robert Christgau powiedzia w 2019 roku:

[Fantano] wydaje si, e doszed do wiarygodnej marki o gustach rockcritowych XXI wieku, która zmierza w kierunku tego, co nazywam dark progiem [...] Nigdzie nie jest tak nieczuy na hip-hop/r&b, jak bywaj dark proggerzy, ale zauwa, e bardzo niewiele artystek rozbija jego top 10s, którym w 2018 roku naprawd brakowao akcji. Wydaje si, e Fantano wymyli sposób na zarabianie na ycie, rozpowszechniajc wasn krytyk w erze online. To osignicie.

W swojej ksice Perfect Sound Whatever z 2019 roku , komik James Acaster nazwa list najlepszych albumów Fantano 2016 roku Top 50 prawdziwych fanów muzyki i powiedzia o Fantano chyba bardziej ni ktokolwiek inny. Docenia, jak zmienia si rola recenzenta od czasu, gdy internet sta si rzecz [...] Praca recenzenta polegaa na mówieniu ludziom, co jest warte ich pienidzy, ale teraz jest to mówienie ludziom, co jest warte ich czasu." We wrzeniu 2020 roku korespondent kulturalny New York Times, Joe Coscarelli, okreli Fantano jako prawdopodobnie najpopularniejszego krytyka muzycznego, który pozosta na miejscu. Wedug Coscarelli, Fantano z powodzeniem przeniós star sztuk na nowe medium i oywi format recenzji pyt dla modszego pokolenia konsumentów muzyki.

ycie osobiste

Fantano jest onaty i mieszka w Connecticut . Jest ateist i weganinem , przeszed na diet po tym, jak jako nastolatek przeszed na wegetarianizm. Fantano gra równie na gitarze basowej i czsto mona go zobaczy podczas wprowadzenia do odcinków Let's Argue i Let's Agree na swoim drugim kanale. Gony zwolennik socjalizmu , Fantano popar Berniego Sandersa w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku .

W marcu 2018 roku Fantano powiedzia firmie Polygon, e jest puryst wolnoci sowa .

Dyskografia

Albumy

 • Taiga (2009) (jako basista)
 • Anthony FanFiction Vol.1 (2015)

Gocinne wystpy

 • "21 & Jaded" on nigdy nie zapomnij skd jeste przez Goody Grace (2021) (jako basista)

jako Cal Chuchesta

Skadanki

 • Nowy CALassic (2015)

Syngiel

 • "Kal 2 B" (2013)
 • Mykey Come Back (2015)
 • Panda (Remix) z udziaem Pink Guy i NFKRZ (2016)
 • Gwiazda monety (2018)
 • Dont Talk to Me z udziaem Fellatia Geisha (2018)
 • Slap kotlet (2018)
 • Wolny styl na pokadzie (2018)
 • I'm in the Club (Lookin' for Some Love) z udziaem Joycie (2018)
 • Porada z udziaem Roba Scallona (2018)
 • Gumowa kaczka (Pickup Truck) (2019)
 • "Najlepszy Teef" (2019)
 • Wschód (Remiks) (2020)
 • The Needle Drop Theme (2010)

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Cezary Tomczyk

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Elena Matysiak

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.