Antoniego FialaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Fiala, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Fiala, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Fiala, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Fiala, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Fiala, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Fiala. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Fiala (ur. 19 wrzenia 1869 8 kwietnia 1950) by amerykaskim odkrywc, urodzonym w Jersey City w New Jersey , wyksztaconym w Cooper Union i National Academy of Design w Nowym Jorku . W modoci by zaangaowany w róne prace jako projektant litografii, chemik, rysownik, szef dziau sztuki i grawerowania Brooklyn Daily Eagle (18941999) i korespondent tej gazety, suc jako onierz w hiszpaskim Wojna amerykaska .

W 1901 i 1902 towarzyszy jako fotograf Ekspedycji Polarnej Baldwina-Zieglera . Od 1903 do 1905 dowodzi ekspedycj polarn Zieglera , wysan przez Zieglera z Tromsø w lipcu 1903. Grupa osigna 82° 4' N i dokonaa przegldu Archipelagu Franciszka Józefa , ale stracia swój statek, America w Zatoce Teplitz. i nie udao si dotrze do bieguna. Grupa pomocowa wysana pod przewodnictwem Williama S. Champa odnalaza Fial i jego ludzi w Cape Dillon w lipcu 1905 r. i sprowadzia ich do domu.

W listopadzie 1907 r. kpt. George Comer z powodzeniem zaoy w Arktyce baz zaopatrzeniow dla wyprawy Fiali z 1908 r. The New York Times stwierdzi:

Kapitan odniós sukces w swojej pracy dla ekspedycji Fiala i mówi, e z przekonaniem oczekuje, e ludzie pod Fiala, po prostu wchodzc do jednej z pónocnych sztolni i eglujc z ni, dotr do bieguna pónocnego.

W 1914 Fiala towarzyszya Theodore'owi Rooseveltowi w wyprawie naukowej Roosevelt-Rondon do niezbadanych dotd czci Brazylii . Napisa onierz C w subie (1899) i Walka z polarnym lodem (1906).

Zdjcie ekspedycji polarnej Zieglera wykonane przez Fial na 82 stopniach szerokoci geograficznej pónocnej, marzec 1905.

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Peter Krupa

Ten wpis na Antoniego Fiala sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Tatiana Skowroński

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Antoniego Fiala, daje dużo pewności.

Jakub Osiński

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Antoniego Fiala, jest to bardzo dobra opcja.

Klaudia Turek

Dzięki za ten post na Antoniego Fiala, właśnie tego potrzebowałem