Antoniego FlanaganaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Flanagana, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Flanagana, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Flanagana, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Flanagana, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Flanagana, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Flanagana. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Flanagan
Urodzony ( 1972-04-11 )11 kwietnia 1972
Zawód Aktor

Anthony Flanagan (ur. 11 kwietnia 1972) to angielski aktor najbardziej znany z roli policjanta Tony'ego w serialu komediowo-dramatowym kanau Channel 4 Shameless .

Biografia

Flanagan urodzia si w Stockport , Cheshire . W szkole nazywa si Anthony Bonello. Po ukoczeniu Grange Comprehensive School w Oldham pracowa jako stolarz . W wieku 16 lat wyjecha do Londynu, podejmujc si okazjonalnych prac dorywczych i przez pewien czas spa na ulicy. Flanagan opisa to jako bardzo zy okres. Flanagan zdecydowa si zosta aktorem po obejrzeniu wystpu przyjaciela swojej siostry w RADA .

Jest onaty z aktork Rebekah Staton .

Kariera

Flanagan studiowa w Oldham College i Capitol Theatre w Manchesterze teraz Manchester Metropolitan University , po roku bezrobocia pierwsz zawodow prac Flanagana bya gówna rola w RSC (Royal Shakespeare Company) w sezonie 2001/02, grajc Pata Harforda w Peterze Whelanie spektakl Rosjanin w lesie (Flanagan póniej zastanawia si nad dowiadczeniem pojawiania si na scenie nago). Zaowocowao to wspóprac z pisarzem i krytykiem teatralnym Richardem Edmondsem nad jednoosobowym przedstawieniem o yciu Baudelaire'a zatytuowanym Król deszczowego kraju .

Godne uwagi prace obejmuj serie ról w Bezwstydny , Vincent , Cracker (gdzie jego role jako Kenny Archer w filmie telewizyjnym z 2006 roku byy niemal powszechnie chwalone pomimo mieszanej reakcji krytyków na sam comeback show), ycie na Marsie , Wojna Foyle'a , Wszystko o George'u , Wypadek , Holby City , The Bill , Spooks , Spooks: Code 9 , Doctor Who , Survivors i Red Riding . Zagra swoj pierwsz gówn rol w krótkometraowym serialu Instinct , wyemitowanym w lutym 2007 i mia pojawi si na West Endzie w Glengarry Glen Ross w padzierniku 2007, ale wycofa si z "powodów osobistych".

Flanagan pojawi si w serialu dokumentalnym BBC TV Bohaterowie i zoczycy jako Spartakus , po raz pierwszy wyemitowany w 2008 roku. Przeamuje charakter mskiego rzymskiego bohatera i pojawia si peen wtpliwoci, gniewny i szekspirowski. Seria odniosa sukces w Europie i USA i zostaa doceniona za wiarygodno róde historycznych. Wcieli si w rol zoczycy Dextera w Ocalonych BBC (2009-10); posta ginie w odcinku 3 serii 2 (BBC ogosio póniej, e krcenie sezonu 3 zostanie anulowane). W 2009 roku zagra zaciekego, ale skazanego na zagad dziennikarza Barry'ego Gannona w Red Riding ; osadzony w 1974 roku, jest pierwszym filmem w Trylogii Czerwonej Jedzieckiej. Pocztkowo seria Channel 4, trylogia odnosia sukcesy na caym wiecie i regularnie pojawiaa si na europejskich festiwalach filmowych, zdobywajc wiele nagród. Flanagan mia wystpi w filmie Acts of Godfrey, który nakrcono na pocztku 2010 roku; jednak nie pojawi si z powodu zobowiza teatralnych. Na krótko pojawia si w Glorious 39 (2009), brytyjskiej produkcji napisanej i wyreyserowanej przez Stephena Poliakoffa .

Rok 2010 by rokiem powrotu do teatru Flanagana. Byy RSC przyby do Birmingham Rep Theatre na now adaptacj Cherry Orchard Czechowa obok Josie Lawrence, gdzie jego wystp zosta bardzo dobrze przyjty.

W 2011 roku Flanagan gra rol Steve'a w Life on the Line, krótkim filmie Jamiego Donaghue.

Zagra take w nagrodzonym przez ITV BAFTA dramacie Appropriate Adult jako Mike u boku Emily Watson, która zdobya nagrod BAFTA dla najlepszej pierwszoplanowej aktorki za rol Janet Leech (The Appropriate Adult). W 2012 Flanagan pojawi si jako Fergus w Being Human Series 4. Nastpnie pojawi si jako Andy w Julie Gearey's Prisoners' Wives , dramacie BBC1 o tym, jak kobiety radz sobie z yciem po tym, jak ich mowie i rodziny trafiaj do wizienia.

Równie w 2012 roku Flanagan powróci jako gówny inspektor detektywów w Cichym wiadku BBC1, by zagra rol DCI Ronsona.

W 2012 roku Flanagan pracowa i wystpi w trzech filmach: Gra sieranta rekrutujcego w prywatnym pokoju . Zaadaptowana na ekran przez Simona Reade na podstawie powieci Michaela Morpurgo o tym samym tytule i wyreyserowana przez nagradzanego reysera Pata O'connora. Pojawia si w filmie Kadri Kousaara The Arbiter jako Mickey. Zagra tytuow rol w filmie fabularnym Klausa Huttmanna The List , którego premiera zaplanowana jest na pocztek 2013 roku.

Flanagan gra Arnolda Hankina, odnoszcego sukcesy biznesmena, który sam si dorobi, w The Village epickim dramacie przedstawiajcym burzliwe czasy jednej angielskiej wioski. Szecioczciowy serial wyreyserowaa Antonia Bird , która kiedy wyreyserowaa Flanagana w Cracker , a take Gillies MacKinnon . Akcja pierwszego odcinka toczy si w 1914 roku, a ca seri napisa zdobywca nagrody BAFTA, pisarz Peter Moffat . The Village bdzie transmitowany na BBC1 w 2013 roku. Flanagana bdzie mona zobaczy w nowej serii Jimmy'ego McGovern 's Moving On oraz w drugiej serii Shetland, pokazywanej na BBC One w 2014 roku.

Wybierz filmografi

Bibliografia

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Eva Czaja

Wreszcie artykuł o Antoniego Flanagana, który jest łatwy do przeczytania.

Sara Matusiak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Antoniego Flanagana jest tym, którego szukałem.

Andrzej Kalinowski

W tym poście o Antoniego Flanagana dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.