Antoniego ForestaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Foresta, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Foresta, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Foresta, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Foresta, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Foresta, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Foresta. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Foriesta
Czonek Senat Karoliny Pónocnej
z 24. dzielnicy
W biurze
01.01.2007 01.01.2011
Poprzedzony Hugh Webster
zastpiony przez Rick Gunn
Dane osobowe
Partia polityczna Demokratyczny
Maonkowie Clara Forest
Rezydencja Graham, Karolina Pónocna
Alma Mater Uniwersytet Karoliny Pónocnej, Chapel Hill ( BA )
Elon University ( MBA )
Zawód Biznesmen

Anthony Tony Emanuel Foriest by demokratycznym czonkiem Senatu Karoliny Pónocnej , reprezentujcym 24. dystrykt, w którym sprawowa funkcj przez dwie kadencje.

Wczesne ycie, edukacja i wczesna kariera

Foriest urodzi si w Ahoskie NC i wychowa w hrabstwie Alamance . By czonkiem Armii Stanów Zjednoczonych przez trzy lata, a nastpnie uczszcza na Uniwersytet Pónocnej Karoliny, gdzie uzyska tytu licencjata. Póniej uczszcza na Uniwersytet Elon i uzyska tytu magistra.

Pracowa dla Xerox Corporation przez 24 lata na wielu stanowiskach kierowniczych.

Kariera polityczna

Foriest by aktywnie zaangaowany w Parti Demokratyczn przez wiele lat, w tym: Partia Demokratyczna Karoliny Pónocnej .. penia funkcj przewodniczcego NC Starszych Demokratów, bya czonkiem komitetu wykonawczego Partii Demokratycznej NC i spdzi dwie kadencje jako przewodniczcy Partii Demokratycznej Hrabstwa Alamance.

Podczas sprawowania urzdu gosowa za Ustaw o Sprawiedliwoci Rasowej w Pónocnej Karolinie z 2009 roku, która sprzeciwiaa si naoeniu kary mierci ze wzgldu na ras. W 2012 roku prawo zostao wycofane.

ycie po polityce

Foriest jest na emeryturze i nadal interesuje si popraw relacji rasowych. W 2015 roku bra udzia w forum Community Connections na Uniwersytecie Elon'

Jego rada brzmiaa: Czytaj. Badanie. Zaangaowa si. I kwestionuj status quo.

Wikszo ludzi uwaa, e nawet rozmowa o rasie jest bardzo, bardzo trudna, a tym bardziej próba rozwizania niektórych problemów Musisz zrozumie, e to wymaga ogromnego wysiku, jeli chcemy obali niektóre mity, które jest utrzymywany przez kilkaset lat. Ludzie musz zrozumie, e kiedy mówisz o rasie, wywouje to pewne surowe emocje, poniewa rozpraszasz rzeczy, których ci nauczono, które widziae, z którymi nauczye si y przez lata.

Forum byo tak licznie uczszczane, e wprowadzono dodatkowe miejsca siedzce.

Zaangaowa si w pomoc spoecznoci poprzez czonkostwo w zarzdach i organizacjach charytatywnych.

ycie osobiste

Foriest jest onaty z Clar Foriest, czonkiem Rady Odwiedzajcej na Uniwersytecie Elon. Ma dwoje dzieci, Pamel i Briana, oraz jednego wnuka Treya. Mieszka w Graham, NC.

Senat Karoliny Pónocnej

Wybory

W 2004 r. rzuci wyzwanie obecnemu republikaskiemu senatorowi stanu Hugh Websterowi i straci 58%-42%.

2006 Zoy wniosek o rewan przeciwko Websterowi i pokona go 51%-49%, rónica zaledwie 460 gosów.

2008 Wygra reelekcj na drug kadencj pokonujc republikanina Richarda Gunna 53%-47%.

2010 Gunn zoy wniosek o rewan i pokona Foriesta 53%-42%.

Zadania Komitetu

  • rodki/Komisja Budetu Bazowego (Wspóprzewodniczcy)
  • Komitet ds. Handlu
  • Komisja ds. Edukacji (Wiceprzewodniczcy)
  • Komitet Finansowy
  • Komitet Opieki Zdrowotnej (Wiceprzewodniczcy)
  • Komitet ds. Emerytur, Emerytur i Starzenia (przewodniczcy)

Wybory do Kongresu 2012

W marcu 2012 roku Foriest zoy wniosek o kandydowanie w nowo przeprojektowanym szóstym okrgu kongresowym Karoliny Pónocnej , którego wacicielem by republikaski kongresman Stanów Zjednoczonych Howard Coble . Foriest nie mia sprzeciwu w prawyborach i by kandydatem Demokratów. Zosta pokonany przez Coble, który uzyska 61% gosów do 39% na Foriesta.

Czonkostwo religijne, obywatelskie i inne

Wszystkie wpisy bez cytatu

Byy czonek zarzdu, Rada Sztuki Hrabstwa Alamance

Byy czonek zarzdu, Alamance County Citizens for Education

Byy czonek zarzdu, Centrum Przyjani Hrabstwa Alamance

Komitet Wykonawczy, Osignicia Alamance

Czonek Zarzdu ACAC (Allied Churchs of Alamance County)

Czonek Zarzdu Regionalnej Fundacji Charytatywnej Cone Health Alamance

Czonek Doradczy Amerykaskiego Banku Narodowego

Czonek Rady Diakonów, Pierwszy Koció Baptystów

Byy czonek zarzdu Democracy North Carolina

Czonek Doradczy Elon Board of Visitors

Czonek Pierwszego Kocioa Baptystów

Byy czonek zarzdu, Krajowe Stowarzyszenie Promocji Kolorowych (NAACP)

Byy przewodniczcy, Senior Democrats z Pónocnej Karoliny

Byy czonek zarzdu, United Way of Alamance County

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

John Jarosz

Informacje o zmiennej Antoniego Foresta są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Malgorzata Stachowiak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Andrew Kaczmarek

Ten wpis o Antoniego Foresta był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Wioleta Banaś

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Antoniego Foresta, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.