Antoniego GiacchinoWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Giacchino, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Giacchino, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Giacchino, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Giacchino, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Giacchino, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Giacchino. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony Giacchino (ur. 1969) jest amerykaskim dokumentalist, zdobywc Oscara.

Giacchino napisa i wyreyserowa film dokumentalny z 2007 roku The Camden 28 , który zosta nominowany do nagrody Writers Guild of America Award za najlepszy scenariusz dokumentalny . W 2020 roku wyreyserowa film dokumentalny Colette , koprodukowany przez Oculus i Respawn Entertainment w ramach galerii dokumentów do gry wideo w rzeczywistoci wirtualnej Medal of Honor: Above and Beyond . Colette zdobya Oscara dla najlepszego krótkometraowego tematu dokumentalnego na 93. Oscarach .

Jest modszym bratem kompozytora filmowego Michaela Giacchino i dorasta w Edgewater Park w New Jersey , uczszcza do Holy Cross High School i jest absolwentem Uniwersytetu Villanova . Mieszka w Astoria, Queens .

Bibliografia

Linki zewntrzne


Opiniones de nuestros usuarios

Julia Sadowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Antoniego Giacchino.

Blazej Dudek

Artykuł o Antoniego Giacchino jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Lukas Andrzejewski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Antoniego Giacchino, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.