Antoniego GodfreyaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Godfreya, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Godfreya, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Godfreya, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Godfreya, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Godfreya, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Godfreya. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony F. Godfrey
Anthony F. Godfrey oficjalne zdjcie.jpg
Ambasador Stanów Zjednoczonych w Serbii
Objcie urzdu
24 padziernika 2019 r.
Prezydent Donald Trump
Joe Biden
Poprzedzony Kyle Randolph Scott
zastpiony przez Christopher R. Hill (nominowany)
Dane osobowe
Alma Mater Uniwersytet Kalifornijski ( licencjat )

Anthony Francis Godfrey jest amerykaskim dyplomat, który od padziernika 2019 r. peni funkcj ambasadora Stanów Zjednoczonych w Serbii .

Edukacja

Godfrey uzyska tytu Bachelor of Arts na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis .

Kariera zawodowa

W momencie mianowania na ambasadora Godfrey pracowa dla Suby Zagranicznej przez prawie trzydzieci lat. Wczeniej suy 12 lat w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych .

Przez cztery lata przed powoaniem na ambasadora by radc ministra politycznego, a nastpnie zastpc szefa misji w ambasadzie USA w Moskwie w Rosji.

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Serbii

18 czerwca 2019 r. prezydent Trump ogosi zamiar nominowania Godfreya na kolejnego ambasadora w Serbii. 24 czerwca 2019 r. jego nominacja zostaa wysana do Senatu Stanów Zjednoczonych . Jego nominacja zostaa potwierdzona gosowaniem gosowym 26 wrzenia 2019 r.

Osobisty

Godfrey jest onaty z Anne Marie (O'Toole) Godfrey. Oni maj trójk dzieci. Godfrey mówi po rosyjsku, serbsku i turecku.

Zobacz te

Bibliografia

  1. ^ a b Misje dyplomatyczne (PDF) . Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Serbii . 7 stycznia 2020 . ródo 9 stycznia 2020 .
  2. ^ Novcic, Ana (24 padziernika 2019). Ambasador Anthony F. Godfrey przedstawia swoje referencje prezydentowi Vucicowi .
  3. ^ a b SPRAWOZDANIE DLA KOMISJI STOSUNKÓW ZAGRANICZNYCH . Departament Stanu USA . ródo 4 grudnia 2019 .
  4. ^ B "PN888 - Wyznaczenie Anthony F. Godfrey do Departamentu Stanu 116th Congress (2019-2020)" . www.kongres.gov . 26 wrzenia 2019 r.
  5. ^ a b c Prezydent Donald J. Trump ogasza zamiar nominacji i powoania personelu na kluczowe stanowiska administracyjne . whitehouse.gov . 18 czerwca 2019 r . Pobrano 27 grudnia 2019 r. z archiwów narodowych .
  6. ^ B "Ambasador Anthony F. Godfrey" . Ambasada USA w Serbii . ródo 4 grudnia 2019 .
  7. ^ Trzynacie nominacji i jedno wycofanie wysane do Senatu . whitehouse.gov . 24 czerwca 2019 r . Pobrano 27 grudnia 2019 r. z archiwów narodowych .


Opiniones de nuestros usuarios

Konrad Zieliński

Świetny post o Antoniego Godfreya.

Zofia Grabowski

Ładny artykuł z _zmienna.

Bogdan Pluta

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antoniego Godfreya jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.