Antoniego GottliebaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Gottlieba, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Gottlieba, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Gottlieba, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Gottlieba, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Gottlieba, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Gottlieba. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Anthony John Gottlieb (ur. 1956) jest brytyjskim pisarzem, autorem, historykiem idei i byym redaktorem naczelnym The Economist . Jest autorem dwóch wanych prac z historii filozofii, Sen o Rozumie i Sen o Owieceniu .

Gottlieb, dwuletni stypendysta All Souls College w Oksfordzie od padziernika 2017 r., odbywa wczeniej stypendia wizytujce w All Souls i Harvard University, a take by stypendyst wizytujcym na Uniwersytecie Nowojorskim oraz czonkiem Cullman Center for Scholars and Writers na Nowojorska Biblioteka Publiczna. Wykada równie w CUNY Graduate Center i New School w Nowym Jorku. Jest czonkiem New York Institute for the Humanities i redaktorem serii The Routledge Guides to the Great Books .

Gottlieb ksztaci si w Gonville and Caius College w Cambridge i University College London . By wczeniej onaty z brytyjsk pisark Mirand Seymour .

Ekonomista

Gottlieb by czonkiem zespou redakcyjnego The Economist w latach 1984-2006 oraz jego redaktorem naczelnym i redaktorem Economist.com w latach 1997-2006. Redaktor. Opisuje, e zaj si dziennikarstwem jako przypadkiem i szuka oderwania si od filozofii akademickiej .

Pracuje

Opublikowane ksiki Gottlieba obejmuj The Dream of Reason: A History of Philosophy from the Greek to the Renaissance , The Dream of Enlightenment: The Rise of Modern Philosophy i Sokrates . Opublikowa wiele artykuów i recenzji ksiek w The New York Times od 1990 roku na tematy od filozofii i historii po rol gadajcych papug w literaturze i znaczenie seksu z robotami, a take w The New Yorker o rodzinie Wittgensteinów , René Descartes , zajmuje si ateizmem , teori gosowania i psychologi ewolucyjn. Jego prace pojawiaj si równie w Intelligent Life i The Wall Street Journal . Obecnie pracuje nad trzecim tomem swojej historii filozofii zachodniej, który obejmie Kanta i szkoy, które za nim poday do dnia dzisiejszego.

Bibliografia

  1. ^ Sen Rozumu | WW Norton & Company . Books.wwnorton.com. Zarchiwizowane od oryginau 25.09.2012 . Pobrano 2014-03-30 .
  2. ^ Fellows i ich tematy na rok 2012-2013 | The New York Public Library . Nypl.org. 2010-06-14 . Pobrano 2014-03-30 .
  3. ^ [1] Zarchiwizowane 18 czerwca 2010, w Wayback Maszynie
  4. ^ Laurence, Piotrze. The Routledge Guides to the Great Books (seria ksikowa) . Routledge . Pobrano 2014-03-30 .
  5. ^ https://www.journalism.co.uk/news-features/anthy-gottlieb-economist-com/s5/a13/
  6. ^ Gottlieb, Anthony (25 padziernika 2010). Sen o Rozumie: Historia Filozofii od Greków do Renesansu - Anthony Gottlieb - Google Boeken . Numer ISBN 9780393339635. Pobrano 2014-03-30 .
  7. ^ Sen o owieceniu .
  8. ^ The New York Times - Szukaj .
  9. ^ Anthony Gottlieb . Bardziej inteligentne ycie . Pobrano 2014-03-30 .

Linki zewntrzne

Opiniones de nuestros usuarios

Andrzej Sosnowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Antoniego Gottlieba jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Teresa Olejniczak

Informacje o zmiennej Antoniego Gottlieba są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Eva Milewski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Antoniego Gottlieba pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Antoniego Gottlieba tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Tomasz Ratajczak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Antoniego Gottlieba.

Gregory Siwek

Bardzo ciekawy ten post o Antoniego Gottlieba.