Antoniego HealdaWszystka wiedza, jaką ludzie zgromadzili przez wieki na temat Antoniego Healda, jest teraz dostępna w Internecie, a my zebraliśmy ją i uporządkowaliśmy dla Ciebie w najbardziej przystępny sposób. Chcemy, abyś mógł szybko i sprawnie uzyskać dostęp do wszystkich informacji o Antoniego Healda, które chcesz poznać, aby Twoje doświadczenie było przyjemne i abyś czuł, że naprawdę znalazłeś informacje o Antoniego Healda, których szukałeś.

Aby osiągnąć nasze cele, dołożyliśmy starań nie tylko w celu uzyskania najbardziej aktualnych, zrozumiałych i prawdziwych informacji o Antoniego Healda, ale także upewniliśmy się, że wygląd, czytelność, szybkość ładowania i użyteczność strony są tak przyjemne, jak to tylko możliwe, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na poznaniu wszystkich dostępnych danych i informacji o Antoniego Healda, bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego - my już zajęliśmy się tym za Ciebie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć nasz cel i że użytkownik znalazł poszukiwane informacje o Antoniego Healda. Witamy Cię i zachęcamy do dalszego korzystania z scientiapl.com .

Antoniego Healda
Urodzi si ( 25.08.1944 )25 sierpnia 1944
New Rochelle, Nowy Jork , Stany Zjednoczone
Zawód Aktor
lata aktywnoci 1983-obecnie
Maonkowie Robin Herskowitz (m. 1985)
Dzieci 2

Philip Anthony Mair Heald (ur. 25 sierpnia 1944) jest amerykaskim aktorem charakterystycznym znanym z roli stranika wiziennego Hannibala Lectera , dr Fredericka Chiltona , w Milczeniu owiec i Czerwonego smoka oraz z roli asystenta gównego Scotta Gubera w filmie David E. . Kelley s Boston Public . Heald mia równie powracajc rol jako sdzia Cooper w The Practice Kelley i Boston Legal . Odegra znaczc rol jako niespokojny medium w klasycznym odcinku The X-Files , Closure .

Wczesne ycie i edukacja

Heald urodzi si w New Rochelle w stanie Nowy Jork jako syn redaktora . Ukoczy Michigan State University w 1971 roku.

Kariera zawodowa

Heald pracowa intensywnie na Broadwayu i by dwukrotnie nominowany do nagrody Tony za rol Lorda Evelyna Oakleigha w Anything Goes (1988) i Terrence'a McNally 's Love! Dzielno! Wspóczucie! (1995). Wystpi take w The Lisbon Traviata McNally'ego (1989), Odziedzicz wiatr (1998), Deep Rising (1998) i Usta razem, zby rozoone (1991).

Heald nagra ponad 60 audiobooków/ksiek na tamie, w tym utwory tak rónorodne, jak Where the Red Fern Grows , bestsellery The New York Times, takie jak The Pelican Brief (w której filmowej adaptacji zagra równie nikczemnego prawnika), Jurassic Park i Midnight in the Garden of Good and Evil , kilka dzie pisarza science fiction Philipa K. Dicka , a take spor liczb tytuów w bibliotece audiobooków Gwiezdnych Wojen .

Zagra krótkie role w Miami Vice (Syn marnotrawny), X-Men: The Last Stand (film z 2006 roku) oraz w finale serii Cheers One for the Road . Póniej pojawi si w powracajcej roli w spin-offie Cheers Frasier . Pojawi si w Unaccompanied Minors jako przygnbiony, nienawidzcy wit pracownik lotniska.

ycie osobiste

Heald mieszka w Ashland w stanie Oregon z on Robin (córk altowiolistki Karen Tuttle ) i dziemi Zoe i Dylan. On konwertowane do judaizmu, wiary ony. Regularnie wystpuje w produkcjach Oregon Shakespeare Festival . Podczas sezonu 2010 Oregon Shakespeare Festival, Heald zagra Shylocka w sztuce Szekspira The Merchant of Venice .

Filmografia

Bibliografia

Zewntrzne linki

Opiniones de nuestros usuarios

Ania Majewski

Świetny post o Antoniego Healda.

Kamil Konieczna

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Lidia Sikora

Podane informacje o zmiennej Antoniego Healda są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.